Šokėjas Andrius Kandelis pristatė savo vardo kvepalus „Paso Doble“

Andrius Kandelis ir jo vardiniai kvepalai / Asmeninės ir Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-24 09:54
Sudėtingą periodą išgyvenęs šokėjas Andrius Kandelis pristatė naujieną: netrukus žada pristatyti riboto skaičiaus savo vardo kvepalus „Paso Doble“.

Pasak A.Kandelio, kvepalai „Paso Doble“ – bendras jo ir kvapų kūrėjo Valerijaus Rudzinsko projektas.

Šokėjas sako, kad jau seniai norėjo sukurti nišinį kvapą, kuriame „atsiveria pačių prabangiausių, iš tolimiausių pasaulio kraštų surinkta natūralių aromatų gama, pakartojanti tobulo šokio grakštumą, įkvepianti beribiams sielos skrydžiams bei dovanojanti žodžiais nenusakomą palaimą“.

Andriaus Kandelio vardiniai kvepalai
Andriaus Kandelio vardiniai kvepalai

Šokėjas įsitikinęs, kad naujas jo kurtas kvapas nuteikia pozityviai, kaip pats sako – įkvepia tikėti gyvenimu, pasikliauti ateitimi, niekuomet nenuleisti rankų, nugalėti išbandymus ir dalytis gerumu.

Andriaus Kandelio vardiniai kvepalai
Andriaus Kandelio vardiniai kvepalai

Tokį pavadinimą šokėjas pasirinko ne šiaip sau. Pasadobliu vadinamas greito tempo Lotynų Amerikos šokis, kuris laikomas ispanišku maršu.

Kaip socialiniame tinkle pristatydamas kvepalus paaiškino A.Kandelis, viršutinės kvapo „Paso Doble“ natos – mango vaisių, žemuogių, obuolių ir juodųjų serbentų ekstraktai, apelsinų eterinis aliejus. Vidurinės natos – kvapniųjų kanangų ir baltojo jostro eteriniai aliejai, gėlių, šaknų, žievių ir prieskonių, fiksuotų santalmedžio aliejuje mišinys. Bazinės natos – pačiulių eterinis aliejus, agarmedžio ataras, muskuso bei gintaro atarai, išgauti iš gėlių absoliuto.

A.Kandelis teigia, kad kvepalai prekyboje pasirodys rugsėjo mėnesį. Tai – vienas iš šokėjo „Glancers by Andrius Kanelis“ gaminių. Jau kurį laiką šokėjas prekiauja ir savo vardo šokių batais.

Pastaruoju metu A.Kandelio gyvenime tęsėsi nesibaigiantis nesėkmių ruožas: nemalonumai dėl vagystės drabužių parduotuvėje, skyrybos su trečia žmona, teismai dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo.

Tad šokėjo gerbėjai socialiniame tinkle, išvydę A.Kandelio žinią apie kvepalus, suskubo jį sveikinti su gera naujiena.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai