Šokėjai Auggi ir Violeta DaQueen pristato pirmą autorinę dainą ir klipą – pradeda naują etapą

Klipo filmavimo akimirka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-05 10:38
Auggi ir Violeta DaQueen lietuviškoje scenoje yra žinomi profesionalūs šokėjai, daugelio televizinių projektų dalyviai ir choreografai. Ilgą laiką stebinę žiūrovus savo šokio sugebėjimais, pradeda naują, muzikinės veiklos etapą. Kartu su žinomu muzikos ir filmų prodiuseriu Žilvinu Žusinu pristato pirmą dainą ir muzikinį klipą.

„Visada mylėjome muziką, esame jauni ir pasiruošę kurti, apjungti meno sritis, pristatyti savo gerbėjams vis naujus kūrinius“, – džiaugiasi naują etapą pradedantis Auggi.

Žilvinas, buvęs SEL prodiuseris, atrado Auggi Instagram platformoje, pamatęs ir susidomėjęs jo šokiais, muzikos stiliaus pasirinkimu bei išskirtine išvaizda. 

„Žilvinas susisiekė su manim per karantiną ir pasiūlė pradėti „trap“ stiliaus muzikinę karjerą. Supažindinau jį ir su Violeta. Pradžioje bendravome per „Zoom“ programą, o atlaisvinus karantino sąlygas pradėjome darbuotis studijoje“, – pasakoja Auggi.

Atlikėjai džiaugiasi, nes niekada negalvojo, kad jų svajonės kurti savo dainas taps realybe. Pirmame Auggi ir Violetos DaQueen klipe atsispindi porų santykiai, jų kaita, tai, ką dažniausiai visi išgyvena – „rožiniai akiniai“, aistringa meilė, pykčiai, monotonija, susitaikymai ir t.t.

„Aš jau seniai svajojau kurti ir įrašinėti savo dainas, gyventi muzikos pasaulyje. Po susipažinimo su prodiuseriu pradėjau ir reguliariai tobulinti vokalą, kiekvieną dieną darau pratimus, esu pasiryžusi daug ir kantriai dirbti“, – pakylėtai pasakoja Violeta.

Muzikinis klipas:

Naujausi straipsniai