Šokėja Patricija Belousova ištekėjo už Alexandro Ionelio: vestuvės daug kam tapo staigmena

Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-14 11:17
Pirmagimio laukianti pora – 2014 metų Lietuvos atstovė „Mis Visata“ grožio konkurse, šokėja Patricija Belousova ir jos sužadėtinis, taip pat profesionalus šokėjas Alexandras Ionelis tapo vyru ir žmona. Jiedu slapta susituokė dar praėjusių metų pabaigoje.
Birželį susižadėję Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis amžiną meilę vienas kitam prisiekė Hamburge, Vokietijoje. Privati ceremonija įvyko dar 2021-ųjų pabaigoje, o didesnę šventę su artimaisiais šokėjų pora ketina surengti vėliau.
 
Džiugia žinia P.Belousova pasidalijo socialiniuose tinkluose.
 
„Ponas ir ponia Ionel.
 
Kilniausias dalykas bendroje šeimoje yra pasitikėjimas vienas kitu ir meilė, kurią jaučiate kiekvieną dieną.
Praėjusiais metais pagaliau žengėme šį žingsnį ir 2022 metus pradėjome oficialiai būdami šeima.
 
Be galo džiaugiuosi, kad prisiėmiau Ionel pavardę. Ji ne tik nuostabi, bet ir atspindi būtent tai, ko mes siekiame: meilės kupiną bendrą ateitį.
Su tavimi jaučiuosi labai saugi ir kupina pasitikėjimo. Po tavo tvirtu sparnu slypi saugumas, empatija ir supratimas, kuris lydi kiekvieną gyvenimo situaciją.
 
Popierius nėra toks svarbus kaip pažadas vienas kitam ir Dievui. Jau nekantriai laukiu, kada galėsiu susituokti ir bažnyčioje dalyvaujant artimųjų šeimoms ir draugais“, – rašė Alexandro žmona tapusi P.Belousova.

Mr. & Mrs. IONEL 👰‍♀️♥️🤵‍♂️ The noblest thing about a common family is the trust in one another and the love that you...

Posted by Patricija Belousova on 2022 m. sausio 13 d., ketvirtadienis

Žmonės.lt primena, kad Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis kartu jau 3 metus, o simpatija nuo pat pažinties pradžios buvo abipusė ir su bendros ateities perspektyva. Jie susižadėjo 2021-ųjų birželį Dubajuje, kuriame kartu atostogavo.

Vieną vakarą jiedu lankėsi prabangiame restorane, o piršlybos įvyko 54-ame to pastato aukšte. P.Belousovos širdies draugas mylimosios rankos paprašė priklupęs ant kelio, įspūdingoje vietoje, kur Patricijai sėdint ant išpuoštų sūpynių už nugaros matėsi kvapą gniaužiantis naktinio Dubajaus vaizdas.

Ant šokėjos rankos suspindo įspūdingas sužadėtuvių žiedas, o ji mylimajam be jokios abejonės ištarė „taip“.

Patricija Belousova susižadėjo su mylimuoju Alexu / Asmeninio albumo nuotr.
Patricija Belousova susižadėjo su mylimuoju Alexu / Asmeninio albumo nuotr.

„Šios atostogos buvo stebuklingos. Būdama pačioje Dubajaus širdyje aš pasakiau „taip“. Gyvenimas yra kupinas netikėtumų ir gali sukelti šypseną pačiu netikėčiausiu metu. Atostogos baigėsi, tačiau būtent čia mes pradedame savo, kaip šeimos, etapą“, – su Žmonės.lt džiugia naujiena pasidalijusi sakė Patricija.

Pasiteiravus, kada pora planuoja iškelti ir vestuves, P.Belousova atviravo, kad kol kas data dar nenumatyta: „Į šį klausimą mes negalime taip paprastai atsakyti, dar nežinome, kada būsime pasirengę žengti kitą žingsnį. Šeima yra didelė atsakomybė. Galiausiai po žmonos vaidmens seka kitas vaidmuo – mamos ir, žinoma, tėvo.“ 

Patricija Belousova ir Alexandras Ionel / Regina Behm Photography nuotr.
Patricija Belousova ir Alexandras Ionel / Regina Behm Photography nuotr.

Tų pačių metų rugsėjį Patricija pranešė, kad laukiasi pirmagimio. Apie nėštumą ji viešai paskelbė besilaukdama 5-ąjį mėnesį.

„Svajonės pildosi. Mes ir patys iki šiol dar negalime tuo patikėti.Tai taip tikra ir vis dėlto visiškai netikėta. Šiandien yra ta diena, kai norime pasidalinti šia puikia žinia. Prieš penkis mėnesius manyje pradėjo plakti antra maža širdelė. Aleksas ir aš būsime tėvai. Tai viena gražiausių ir brangiausių dovanų, kurią mums galėjo duoti Dievas. Tai – tikra magija. Mama ir tėtis džiaugsmingai laukia mažylio“, – socialiniame tinkle rašė Patricija, pasidalinusi keliomis laukimo nuotraukomis.

Šiuo metu pora gyvena laukimo nuotaikomis – vaikelis į pasaulį turėtų pasibelsti netrukus. Patricija ir Alexandras jau žino ir atkeliaujančio vaikelio lytį – kūdikio sutikimo šventės metu jie atskleidė, kad gims berniukas. 

Žmonės.lt P.Belousova pasakojo, kad sužinojus, kad jie su sužadėtiniu taps tėvais, patyrė ir džiaugsmą, ir susidūrė su iššūkiu, nes tai nutiko neplanuotai. Ji atviravo, kad kartu su netikėtu nėštumu pradžioje aplankė ir baimė.

„Buvo daug emocijų. Galvojome, ar esame pasiruošę, kas bus su mūsų karjera, ar sulauksime pagalbos, – jausmais dalijosi šokėja. – būtent šias emocijas ir pademonstravome savo šokyje, kuris padėjo pelnyti vicečempionų titulą.“

Naujausi straipsniai