Šokėja L.Chatkevičiūtė-Vėželienė švenčia gimtadienį: „Dabar žinau, kaip jaučiasi 40-mečiai“

Lina Chatkevičiūtė-Vėželienė ir Donatas Vėželis / Asmeninio archyvo nuotr.
Laura Montvilaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Daugelį metų ant sportinių šokių parketo žibanti Lina Chatkevičiūtė-Vėželienė puikiai pasirodė ir televizijos eteryje: du sezonus ji užėmė komisijos narės kėdę šokių projekte „Šok su žvaigžde“. Televizijos žiūrovai įsiminė Liną, kaip labai profesionalią, taktišką ir taiklių patarimų negailinčią projekto teisėją. Šį sekmadienį L.Chatkevičiūtė-Vėželienė pasitinka, kaip pati sako – pirmą rimtą jubiliejų.

Linos ir jos gyvenimo bei šokių partnerio Donato Vėželio gimtadienius skiria neilgas laiko tarpas. „Dabar žinau, kaip jaučiasi keturiasdešimtmečiai – prieš devynias dienas tą ribą peržengė Donatas“, – juokėsi Lina.

„Dabar atėjo mano eilė padaryti žmonos dieną ypatingą“, – portalui Žmonės.lt sakė D.Vėželis. Vyras pasakojo, kad Lina iki šiol nelabai mėgaudavosi savo gimimo diena, tačiau jubiliejui buvo nutarusi padaryti išimtį.

Lina Chatkevičiūtė-Vėželienė ir Donatas Vėželis / Asmeninio archyvo nuotr.

„Šiemet, aišku, nieko trankaus neberengsime – kaip ir visi, atidėsime kitiems metams, tuomet ir bus jūra bei draugai. Tačiau šiemet Liną pats lepinsiu visą dieną. Prisipažinsiu, kad kas rytą žmona keliasi anksčiau už mane – išveda pasivaikščioti mūsų šiurkščiaplaukį taksą Donį. Tačiau sekmadienį prabudusi mus abu jau ras pasivaikščiojusius ir pasitikusius ją su skania kava. O vakare užsikursime židinį ir pasigaminsime skanią vakarienę“.

Lina ir Donatas Vėželiai sutartinai prisipažįsta, kad vertina paprastus dalykus, nes, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo paprasta, ir yra tikroji laimė. Tad brangiomis materialinėmis dovanomis sutuoktiniai vienas kito nebando nustebinti. Šokėjai sako, kad šiltas vakaras namuose, už lango spaudžiant speigui, ir yra didžiausia bei tikriausia dovana. „Mes susitarėme iš anksto, kad dovanos bus praktiškos ir tikrai reikalingos, tad jubiliejų proga kartu įsigijome po naują telefoną“, – galiausiai portalui Žmonės.lt prisipažino sutuoktiniai.

Lina Chatkevičiūtė / Asmeninio archyvo nuotr.

Sportinė Linos Chatkevičiūtės-Vėželienės ir jos bendraamžio sutuoktinio Donato Vėželio karjera klostėsi įspūdingai – jiems ne kartą užsienyje skambėjo Lietuvos himnas. Šokėjai yra tapę pasaulio ir Europos čempionais, daugkartiniais Lietuvos čempionais.

„Mes nelabai mėgstame skaičiuoti metus ir kartus, bet taip – sykiu esame jau daugybę metų: pradėjome šokti poroje dar paauglystėje“, – pačias geriausias emocijas duetui sukelia pokalbis apie šokių sportą.

Lina Chatkevičiūtė-Vėželienė ir Donatas Vėželis / Asmeninio archyvo nuotr.

Šiuo metu Lina ir Donatas Vėželiai jau nebesivaržo šokių aikštelėje – karjerą baigė prieš trejus metus. Dabar jie serga už savo treniruojamą jaunimą. Įdomu tai, kad Lina nuo vaikystės šokusi „Sūkurėlio“ klube, daugelį metų atstovavo kolektyvui „Sūkurys“, šiandien čia pati dirba trenere.

Donatas ir Lina Vėželiai (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau