Šokėja Justina Žemaitytė Nidoje susituokė su jėgos aitvarų valdymo treneriu Tadu Gauču

Justina Žemaitytė ir Tadas Gaučas / J.Andriejauskaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-21 17:36
Birželio 21-oji šokėjai ir televizijos projektų dalyvei Justinai Žemaitytei įsimins visam gyvenimui – Nidoje ji amžiną meilę prisiekė savo išrinktajam, jėgos aitvarų valdymo treneriui Tadui Gaučui (26 m.), praneša Žmonės.lt. Po tuoktuvių šokėja pasirinko vyro pavardę ir dabar vadinsis Justina Gaučiene.

„Jei jau jūs šitaip jaudinatės, tai ką man pasakyti“, – žvelgdamas į savo tėvus prieš ceremoniją sakė puikiai nusiteikęs Tadas Gaučas. Jaunikis sveikinosi su artimaisiais ir bičiuliais bei rūpinosi paskutinėmis šventės detalėmis. Mėlynu kostiumu ir tokios pat spalvos varlyte pasidabinęs Tadas Gaučas sulaukė daugybės komplimentų.

„Kodėl Nida? Nidoje lankausi nuo mažumės, abu labai norėjome čia susituokti“, – pasakojo iš Tauragės kilęs ir sostinėje gyvenantis Tadas Gaučas.

J.Andriejauskaitės nuotr.
J.Andriejauskaitės nuotr.

Jaunikis ties bažnyčia savo išrinktosios lūkuriavo jau prieš gerą pusvalandį, o jaunoji, kaip ir dera, pasirodė mažumėlę vėluodama. Nuotaka pasirodė lydima savo tėvų. Skambant gyvai muzikai altoriaus link ji žengė viena. Pasitikęs savo mylimąją Tadas Gaučas ją apdovanojo bučiniu ir įteikė puokštę gėlių.

Šventei Justina Žemaitytė pasipuošė jaunikio mamos, profesionalios siuvėjos siūta ilga suknele su nėriniais, dailią šokėjos nugarą atidengė gili iškirptė.

Į tuoktuvių ceremoniją atskubėjo apie 60 svečių, tarp kurių ir nemažai žinomų žmonių: šokėjas Gintaras Svistunavičius, „Mis Lietuva 2008“ Gabrielė Martirosianaitė, aktorius Dominykas Vaitiekūnas ir kt. Šventė tęsėsi Klaipėdos rajone.

Vestuves jaunieji organizavo patys – vedybų planuotojų paslaugų jiems neprireikė.

Suvedė sportas

Šokėją su mylimuoju Tadu Gauču suvedė aistra jėgos aitvarams. Kaip anksčiau rašė portalas Žmonės.lt, pora susipažino tuomet, kai praėjusių metų vasarą Justina Žemaitytė pasiryžo išmokti plaukti banglente su aitvaru. Pirmąsias pamokas ir namų darbus ji atliko draugams priklausiančiame „Kintų kaitų klube“, kuriame ir dirbo Tadas Gaučas.

Laimingi įsimylėjėliai susižadėjo šiais metais per didžiąsias žiemos šventes: Tadas Gaučas mylimajai pasipiršo per Kalėdas, todėl Naujuosius metus sužadėtiniai romantiškai sutiko kartu Palangoje.

J.Andriejauskaitės nuotr.
J.Andriejauskaitės nuotr.

Justina ir Tadas amžinais santuokos saitais susisaistė Nidos Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčioje, kurioje savo santykius jau įteisino ne viena pora – prieš dvejus metus, vasarą, čia amžiną meilę vienas kitam prisiekė televizijos laidų vedėja Agnė Grigaliūnienė ir Simas Grigaliūnas bei futbolininkas Darvydas Šernas ir Sandra Lukšytė, o šių metų pavasario pabaigoje savo santykius šioje bažnyčioje įteisino ir atlikėjas Arvydas Grudinskis-Grūdas su mylimąja Justina Barkauskaite.

Justina Žemaitytė – profesionali šokėja, klubo „Toro“ trenerė. 2009 m. kartu su choreografu Gyčiu Ivanausku ji dalyvavo projekte „Šok su manimi“, kuriame užėmė trečiąją vietą. 2012 m. su šokių partneriu Dominyku Vaitiekūnu ji laimėjo „Šok su manimi“ projektą, o dar po metų su „radistu“ Jonu Nainiu-Jovani projekte liko antroje vietoje.

J.Andriejauskaitės nuotr.
J.Andriejauskaitės nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai