Šokėja Eglė Straleckaitė ryžosi išbandyti botulino toksino injekcijas

Eglė Straleckaitė / Klinikos nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2014-05-29 07:55
Šį pavasarį didelio susidomėjimo sulaukusio TV3 projekto „Šuolis“ pagrindinio prizo laimėtoja žavioji Eglė Straleckaitė mus džiugino įspūdingais šuoliais nuo tramplino. Visi prisimename nuotaikingus šuolius su aukštakulniais, gražiomis suknelėmis ir kvapą gniaužiantį finalinį pasirodymą, po kurio mergina nušluostė nosis savo varžovams.

Žmonės.lt Eglė atvirauja: „Nesitikėjau, kad baseino vanduo taip paveiks mano odą: ji labai išsausėjo, tapo ypač jautri, dažnai rausta. Aš išbandžiau įvairias kosmetikos priemones, tačiau šios negelbėjo. Jau greitai išvykstu gyventi į JAV, kur laukia daugybė svarbių pasirodymų. Visi žinome, kad šokis yra emocija – čia svarbus ne tik šokėjo judesių profesionalumas, bet ir išvaizda. Štai kodėl pagalbos kreipiausi į Kauno estetinės medicinos ir dermatologijos klinikos „Grožio pasaulis“ profesionalus“. 

Klinikos specialistai Eglei sudarė individualią programą, padedančią greitai ir veiksmingai pagerinti veido, kaklo ir dekolte odos būklę. Kosmetologė atliko veido valymo, elektroporacijos su hialurono rūgštimi ir kaukių terapijos procedūras, kurios gausiai pridrėkino odą, pagražino jos tekstūrą ir, kas svarbiausia – sumažino varginantį jautrumą.

Mergina ypač džiaugiasi, kad specialistai jai parinko priemones, kurias naudojant veido ir kūno oda akivaizdžiai pagražėjo: „Pasirodo, brangūs kremai, kuriuos naudojau lig šiol, netiko ir pridarė daugiau žalos negu naudos. Dabar jau žinosiu, kad kosmetiką turi parinkti profesionalai, atsižvelgiant į odos būklę. Tikrai gaila pinigų, kuriuos išleidau pirkdama priemones savo nuožiūra.“

Klinikos nuotr.
Klinikos nuotr.

Žavią šviesiaplaukę jau kurį laiką neramino keli didėjantys ir spalvą keičiantys apgamai, kuriuos gydytoja dermatologė ištyrė siaskopu ir, neradus pakitimų, greitai, be jokio skausmo pašalino specializuotu lazeriu. Taip pat dermatologė atliko botulino toksino injekcijas pažastų srityje, padedančias efektyviai išspręsti prakaitavimo problemą.

Grožio klinikoje Eglė domėjosi ir kūno priežiūros procedūromis. Jai buvo atliktas ypač malonus, drėkinantis kūno ritualas, puikiai tinkantis po saulės vonių ir tais atvejais, kai vargina odos sausumas.

„Mano manymu, moterys ir vyrai savo kūnu turi rūpintis ne tik pavasarį ir vasarą, bet kiekvieną mielą dieną. Nes graži oda – didžiausia puošmena. Prisipažinsiu – aš pati dažnai lepinuosi kūno odą puoselėjančiais ritualais, po kurių ji tampa sveikesnė ir pastebimai gražesnė“, – po apsilankymo klinikoje mūsų portalui pasakojo mergina. 

Klinikos nuotr.
Klinikos nuotr.
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai