Šokėja Eglė Straleckaitė – apie pirmo mėnesio rūpesčius susilaukus dukters, sportą ir planus dėl darbo

Eglė Straleckaitė-Daugėlė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-09-10 17:29
Rugsėjo 10 d. pavakare Kauno „Žalgirio“ arenoje esančiame „Vaikų mieste“ surengta šventė, skirta vaikams, per pastaruosius metus sulaukusiems paramos iš „Išsipildymo akcijos“ organizatorių.

Daina renginyje mažuosius džiugino TV gelbėtoja Gerda Žemaitė, kaip išmokti kurti melodiją pasitelkus vien plastikinį puodelį mokė Urtė, o į šokių pasaulį duris atvėrė žinoma šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė.

Prieš mėnesį pirmagimės susilaukusi Eglė į renginį atvyko su visa šeima – dukrele Vakare, vyru Justinu bei savo tėveliais Jolita ir Edvardu.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Jau buvau savo šokių mokyklos susirinkime, bet į darbus pasinerti neskubu“, – patikino pašnekovė.

E.Straleckaitė-Daugėlė pasakojo savo malonumui sportuojanti beveik kasdien – aktyvų gyvenimo būdą ji prisiminė nepraėjus nė dviems savaitėms po to, kai iš gimdymo namų su savąja mažąja laime grįžo namo. Šokėja tarp dukrelės maitinimų skiria laiko bėgimui ar važinėjimui riedučiais.

„Svarstau, kada vaikams reikės pradėti vesti šokių treniruotes. Aplinkiniai kol kas ragina neskubėti. Na, ir aš noriu, kad viskas vyktų natūraliai“, – sakė šokėja, kuri, siekdama atgauti iki nėštumo buvusią fizinę formą, turi atsisveikinti vos su keliais papildomais kilogramais.

E.Straleckaitė-Daugėlė pasakojo, jog dukrelė yra gana rami, tik dažnokai nori valgyti. Tai, kad mažylė gali išmiegoti po kelias valandas, leidžia jaunai mamai skirti laiko ne tik namams, bet ir sau.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Jauna mama, kalbėdama apie dukrelę, patikino – ji ją išpuošė pirmą kartą būtent „Išsipildymo akcijos“ šventei.

„Nelabai Vakarė mėgsta rengtis... Ji apskritai gana griežto charakterio – tiksliai žino, ko nori“, – su šypsena sakė pašnekovė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Šokėja, besilaukdama kūdikėlio, klausė draugių patarimų, kurių vienas buvo vengti vaikiškų drabužių parduotuvių. Būtent todėl jas ji aplenkdavo iš tolo.

„Ir draugės buvo teisios! Nepirku nė vieno drabužėlio, bet jų Vakarė turi daugybę! Myli mus ir draugai, ir seneliai – dovanų gavome daugybę“, – pasakojo Eglė.

Anot jos, „Išsipildymo akcija“ yra vienas gražiausių ir prasmingiausių televizijos projektų, todėl, pakviesta į šventę „Žalgirio“ arenoje nė akimirkos neabejojo – atvyko su visa šeima.

Šįmet paramos iš labdaros iniciatyvos sulaukė 14 ligoniukų. Per 14 „Išsipildymo akcijos” metų iš viso pagalbos ranka ištiesta keliems šimtams vaikų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai