Šokėja Agilė Lukšaitė: „Šokdama galiu sukurti save“

Agilė Lukšaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-23 14:31
Keturiolikmetė Agilė sportinius šokius šoka jau beveik 10 metų. Mažeikių šokių studiją „Spindulys“ lankanti mergaitė jau dabar ne tik dalyvauja konkursuose, mokosi, bet moko šokti ir jaunesnius už save. Ji ir svajoja ne tik apie laurus šokių konkursuose, bet ir apie galimybę ateityje mokyti šokti kitus.

„Norėčiau būti šokių mokytoja, nes jau ir dabar mokau vaikus ir man tai patinka. Žinoma, norėčiau ir čempionų titulų, daug ko norisi siekti“, – apie ateities planus ir svajones pasakoja Agilė.

Kartu su dar keturiomis mergaitėmis Agilė nusifilmavo komiško serialo „Tėvelio dukrytės“ vinjetėje bei specialiame anonse. Skirtingas ir labai talentingas mergaites TV3 televizija atrado tarp savo draugų socialiniame tinkle Facebook. Merginos, gavusios pasiūlymą filmuotis iš TV3 televizijos, iš karto sutiko ir kartu pasinėrė į naują nuotykį. Agilei filmuojantis teko įkūnyti šiek tiek pamaivą gražuolę. Labiausiai mergaitė džiaugėsi, kad klipe galėjo panaudoti savo šokio talentą. „Man patinka, kad šokdama galiu pakeisti save. Mokykloje esu vienokia, šokiuose – kitokia ir man patinka, kad šokdama galiu sukurti save, – sako Agilė, kurią šokti moko buvę „Žuvėdros“ šokėjai Mindaugas ir Brigita Baniai.

Iš visos Lietuvos surinktos mergaitės – ypatingos. Visos jos charizmatiškos ir talentingos kokioje nors srityje, garsinančios Lietuvą. O svarbiausia, visos – savo tėvelių dukrytės.

Apie savo tėtį tik gražiai kalba ir Agilė. Mergaitė sako, kad su tėčiu mėgsta važinėti dviračiais, keliauti, bet labiausiai tėtis veržiasi į konkursus, kuriuose jai tenka dalyvauti, nes jam labai patinka matyti Agilę šokančią.

Seriale „Tėvelio dukrytės“ pasakojama apie tėtį ir penkias jo dukras, kurie palikti mamos, turi suktis patys. Visos mergaitės labai skirtingos: gotė, futbolininkė, gražuolė, moksliukė ir mažiausioji, kurią meiliai vadina Sagute. Tėčiui tikrai nelengva auklėti penkias skirtingas dukras, todėl situacijos, į kurias jie pakliūva, dažnai priverčia kvatotis.

Serialo vinjetėje skamba ir specialiai Stano sukurta daina, kurią atlieka grupės „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys.

Naujas serialas „Tėvelio dukrytės“ - nuo gegužės 29 d. pirmadieniais-ketvirtadieniais per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai