Šokdama pagal buvusio vaikino Drake'o dainą Rihanna parodė seksualius šokio judesius

Atlikėja Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-06 22:33
Rihanna ir toliau kaitina vyrų kraują. Socialiniame tinkle „Instagram“ pasirodė vaizdo medžiagą, kurioje iš Barbadoso kilusi atlikėja judina užpakaliuką savo viešbučio kambaryje.

Dainos „The Pour It Up“ atlikėja šoka pagal reperio Drake'o dainą „F*****' Problem“, kurios melodija skamba fone. Rihanna atliko dainos vaizdo klipe sušoktą šokį, kuris itin sparčiai plinta ir ne viena mergina bando jį atkartoti.

Vaizdo medžiagą į socialinį tinklą įkėlė Rihannos geriausia draugė, fotografė Melissa Forbes, su kuria atlikėja linksminosi iki paryčių įvairiuose Paryžiaus klubuose, kur šiuo metu lankosi, rašo Thesun.co.uk.

Manoma, kad vaizdo medžiaga, kurioje skamba Drake'o daina, norima įgelti buvusiam Rihannos mylimajam Chrisui Brownui. Primename, kad tarp Drake'o ir C.Browno yra prabėgusi juoda katė, tad vyrai vienas kito nemėgsta.

Tuo tarpu Chrisas ir Karrueche Tran, su kuria C.Brownas atnaujino santykius, buvo pastebėti drauge leidžiantys laiką BET apdovanojimuose, skirtuose pagerbti juodaodžius bei kitų mažumų atstovus, daugiausia pasiekusius pramogų pasaulyje per pastaruosius metus.

Jūsų dėmesiui – dainos „F**kin' Problems“, pagal kurią Rihanna drebino savo kojas ir užpakaliuką, originalas:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai