Šokančiu milijonieriumi pramintas Gianluca Vacchi tapo tėvu: atskleidė dukros vardą

Gianluca Vacchi ir Sharon Fonseca / Vida Press ir soc.tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-27 18:28
Energingais šokiais ir jų vaizdo įrašais socialiniuose tinkluose pasaulio dėmesį prikaustęs italų milijonierius Gianluca Vacchi (53) su perpus jaunesne mylimąja modeliu Sharon Fonseca (25) susilaukė dukros.

„Ačiū Dievui, ji sveika. Mylime ją labiau už gyvenimą“, – „Instagram“ paskyroje rašė G.Vacchi.

Laiminga pora atskleidė, jog dukrelę pavadino Blu Jerusalema. 

Savo gyvenimo detales aktyviai socialiniuose tinkluose viešinantis G.Vacchi dar šeštadienio vakarą pasidalijo jautriu įrašu. Ligoninėje laiką leidęs ir mylimosios gimdymo laukęs vyras pasakojo negalintis sulaukti, kada pasaulį išvys jo pirmagimė. 

„Dabar supratau, kodėl taip ilgai laukiau. Gyvenimas buvo paruošęs man ypatingą dovaną – dukrą. Neturiu žodžių, išreiškiančių patį nuostabiausią jausmą, kokį tik galima patirti.

Noriu šią džiaugsmo ir naujo gyvenimo etapo akimirką skirti savo tėvo atminimui. Esu tikras, kad dabar jis labai didžiuojasi moterimi, kurią pasirinkau eiti šiuo gyvenimo keliu. Ačiū, mano karaliene, mūsų dukra turės nuostabiausią motiną šiame pasaulyje. Aš tave myliu“, –  socialiniuose tinkluose rašė italas.

Viename atvirame interviu su užsienio naujienų portalu „Daily Mail“ tėvai prisipažino, kad amžius jiems ne kliūtis – Gianluca jaučiasi tarsi penkiolikmetis, o Sharon kiekvieną dieną dėkoja už gyvenimo jai suteiktą galimybę pažinti ne tik rūpestingą, bet ir energingą bei „nurautų“ idėjų nestokojantį vyrą.

Dar prieš kurį laiką naujai iškepta mama pasakojo, kad nujautė, jog gims mergaitė. Vos sužinojusi, kad jos nuojauta pasitvirtins, šią žinią savo širdies draugui moteris nusprendė pranešti originaliai – iš sraigtasparnio paleisti rožinės spalvos dažus. Kaip ir įprasta porai, šia akimirka jie dalijosi su visu pasauliu. 

Apie būsimą šeimos pagausėjimą verslininkas, didžėjus dar pavasarį prakalbo vaizdo įraše, kuriuo dalijosi instagramo tinkle. 

Minint Motinos dieną, jis pasidžiaugė sutikęs moterį, tapsiančią puikia mama jųdviejų kūdikiui. 

„Ji – mama, apie kurią aš visuomet svajojau savo vaikui“, – kalbėjo G.Vacchi. 

Žmonės.lt primena, jog venesualietė S.Fonseca ir italų multimilijonierius susipažino prieš keletą metų vieno iš verslininko muzikinių klipų filmavimo aikštelėje. G.Vacchi prisipažįsta, kad jį tiesiog pribloškė Sharon išvaizda.

Naujausi straipsniai