„Šok su žvaigžde“ dalyvis Paulius Šinkūnas poilsiui laiko neturi – dalyvaus „Eurovizijoje“

Projektas „Šok su žvaigžde“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-03 09:46
Praėjusiais metais „Eurovizijos“ atrankos metu susikūrusi ir didelio susidomėjimo sulaukusi grupė nesnaudžia. Kalėdiniam laikotarpiui įsibėgėjus, „Twosome“ pristato naują kūrinį. Taip pat skelbia neįtikėtiną žinią – šiais metais Paulius Šinkūnas vėl bandys laimėti galimybę atstovauti mūsų šaliai Nyderlanduose. „Twosome“ tikrai išvysime nacionalinėje „Eurovizijoje“.

Šokiruojanti, linksma ir priverčianti susimąstyti – tokia yra naujoji grupės „Twosome“ daina, klausimų nepaliekančiu pavadinimu „Kalėdos“.

Šventinis kūrinys jau pakeliui į radijo stotis ir šventinius prekybos centrų grojaraščius.
     

„Twosome“/Organizatorių nuotr.
„Twosome“/Organizatorių nuotr.

„Manome, kad šios dainos žodžiai atspindi realybę gražiausiu metų laiku, ir pabrėžiame tai, kas slepiasi už visų blizgučių. Svarbiausia į viską žvelgti pozityviai ir nebijoti šiek tiek pasijuokti iš savęs ar rimtų dalykų.
Tik gera nuotaika veda prie puikių rezultatų ir vidinės ramybes, o šiuo metų laikotarpiu, to ir linkime žmonėms“, – sako grupės idėjinis vedlys, projekto „Šok su žvaigžde“ dalyvis, choreografas ir vokalistas, Paulius Šinkūnas.

Ne paslaptis yra ir tai, kad grupė „Twosome“ šiais metais jėgas mėgins „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje.
Apie ką bus daina, grupės nariai kol kas neatskleidžia. Tačiau užsimena, kad tai bus nuotaikingas, komiškas ir smagus pasirodymas. 

Naujausi straipsniai