„Šok su manimi“ projekto Kalėdų proga nepaliko nė viena pora

„Šok su manimi“ akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-22 19:00
Penkioliktoje TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ transliacijoje šeštadienio vakarą ant parketo sukosi pačios ryškiausios žvaigždės. Aikštelėje pasirodė Egidijus Dragūnas, Lady Gaga, Ala Pugačiova, Pamela Anderson, Boratas ir daugybė kitų garsenybių.

Pagaliau prie „Šok su manimi“ vedėjų vairo sugrįžo ilgai nematytas Vytautas Šapranauskas, kuris su Jurgita Jurkute kaip visuomet šmaikščiai pristatinėjo šokėjų poras. O jų beliko tik penkios: Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė, Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj, Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė, Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas bei Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Komisijos gretose pasirodę ir nauji veidai. Žiuri pirmininkavo kandusis Jurijus Smoriginas, jam talkino elegantiškoji Jūratė Norvaišienė, laidos „Be komentarų“ vedėjas Džiugas Siaurusaitis ir Aisčio Mickevičiaus įkūnijamas personažas Vydas.

Pirmieji žvaigždžių šou pradėjo aktorė Milda Štakėnaitė ir šokėjas Deividas Meškauskas, kurie šeštadienio vakarą tapo seksualiąja Pamela Anderson ir jos didžiausiu gerbėju Boratu. Tiesa, bešokant nevalingai ėmė lįsti lauk už M.Štakėnaitės atlapų užkišti balionai, kurie imitavo garsiąsias Pamelos Anderson krūtis. „Man labai patiko, nes aš pamačiau tikrą šou“, – pagyrų negailėjo komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Eglė Straleckaitė įsikūnijo į praėjusio amžiaus sekso simbolį – Brigitte Bardot, o jos partneris Kęstutis Baranauskas suvaidino vieną iš jos vyrų. Deja, komisijai pritrūko seksualios atmosferos ir E.Straleckaitės panašumo į legendinę prancūzų aktorę. Tiesa, Jūratei Norvaišienei poros pasirodymas labai patiko ir ji nepagailėjo aukštų balų vertindama pasirodymą.

Įspūdingą šou ant parketo surengė Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj, kurie suvaidino Rusijos scenos primadoną Alą Pugačiovą ir jos gerokai jaunesnį sutuoktinį Maksimą Galkiną. Publiką pora nustebino tuo, kad primadoną A.Pugačiovą suvaidino ne Katerina, o Juozas. „Pasijutau kažkokiam kultūrnamy“, – nusivylimo poros pasirodymu neslėpė J.Smoriginas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Scenos chuliganą Egidijų Dragūną suvaidino televizijos laidų vedėjas Mindaugas Rainys, o jo partnerė Milana Jašinskytė-Pankevičienė tapo garsiąja Lady Gaga. Komisijos nariai peikė Mindaugo aktorinius gabumus, nes esą jam nepavyko atkartoti E.Dragūno elgesio. Vis dėlto, pora gavo gan aukštus balus.

Auksinių žvaigždžių šou užbaigė publikos numylėtiniai – Jonas Nainys ir Justė Žemaitytė, kurie suvaidino ne garsenybes, o su jomis bendraujantį „auksinį“ jaunimą.  Komisijos nariai buvo sužavėti ir skyrė porai dešimtukus. Tik viena Jūratė Norvaišienė skyrė aštuonetą, mat jai pritrūko energijos šokyje.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Po visų porų pasirodymų išmušė studijos žiūrovų šlovės valanda. Kiekvienas projekto dalyvis turėjo išsirinkit po savanorį iš publikos ir su juo sušokti po šokį. Komisija, geriausiai egzamine pasirodžiusioms poroms skyrė papildomų balų. Po tašką gavo Mildos Štakėnaitės, Juozo Butnoriaus ir Jono Nainio poros.

Žiūrovai sulaukė netikėtos pabaigos, mat ant iškritimo slenksčio stovėjo Eglė Straleckaitė ir Kęsturis Baranauskas bei Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj, tačiau nei viena pora Kalėdų proga neiškrito. Tačiau kitą šeštadienį projektą paliks iš karto dvi šokėjų poros.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai