„Šok su manimi“ laidoje – atsispaudimai už komisijos balus, svarstyklės Mildai Štakėnatei ir atsisveikinimas su Edvardu Norvaišu

Aštuntoji „Šok su manimi“ laida / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-27 19:00
Šeštadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovus ir vėl džiugino aistra ir emocijomis trykštantis spalvingasis šokių projektas „Šok su manimi“. Aštuntosios projekto laidos metu ant parketo viena po kitos pasirodė net dešimt profesionalų ir šokių naujokų porų, juos ir vėl vertino intrigų nevengianti kompetentinga komisija bei žiūrovai. Vakaro pabaigoje vienai mažiausiai balsų surinkusiai porai teko atsisveikinti su projektu – iš projekto išlydėti Edvardas Norvaišas ir Rusnė Glinskytė.

Šį kartą be komisijos senbuvių – baleto meistro komisijos pirmininko Jurijaus Smorigino ir sportinių šokių legenda vadinamos Jūratės Norvaišienės – projekto dalyvius patikėta vertinti kviestiniams svečiams: pankų tėvu pramintam Nėriui Pečiūrai bei Kauno miesto vicemerui Stanislovui Buškevičiui.

Vos prasidėjus aštuntosios „Šok su manimi“ laidos transliacijai projekto dalyviai su žiūrovais pasisveikino nuotaikingai: scenoje jie atliko šokį pagal, rodos, visą pasaulį akimirksniu užkariavusio reperio iš Pietų Korėjos „Psy“ kūrinį „Gangnam Style“. Į linksmą ir nuotaikingą pasirodymą įsitraukė net projekto komisijos narys N.Pečiūra, uoliai trypęs į taktą.

Scenoje – aistra ir specialūs triukai

Pirmieji ant „Šok su manimi“ parketo pasirodė Jevgenijus Šuklinas ir Mona Vinklerytė, žiūrovams padovanoję neįprastą „Čia čia čia“. Kartu su savimi šokėjai į sceną atsitempė ir gyvą šunelį, tapusį pasirodymo dalimi, o papirkti komisijos pirmininką J.Šuklinas taip pat rado kaip: ant savo treniruotų apnuogintų rankų jis užrašė Jurijaus Smorigino vardą. Savo ruožtu komisijos pirmininkas negailėjo pagyrų naujai iškepto šokėjo figūrai, pagirti nepamiršo ir poros pademonstruoto šokio. Jam antrino kiti komisijos nariai, visi vertintojai skyrė porai maksimalius įvertinimus.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Antroji scenoje pasirodžiusi pora – Eglė Straleckaitė ir Kęstutis Baranauskas, žiūrovams padovanoję aistringą tango. Į sceną šokėjai žengė su keliolika pagalbininkų – pradžioje šie vaidino žmonių minią, vėliau teliko stovėti šešėlyje. Originali ir neįprasta kompozicija, per kraštus trykštanti aistra... Iki galo tai komisijos neįtikino, tačiau balų porai negailėjo. „Kęstučiui esu nemažai skolingas“, – prieš įvertindamas porą sakė N.Pečiūra. Ar tai turės įtakos vertinimui, jis neatskleidė. Kontroversiškai atsiliepė ir S.Buškevičius, tačiau skyrė maksimalų balą.

Pokyčiai nutiko Viktorijos Sutkutės ir Šarūno Šiaučiulio poroje – V.Sutkutė savaitgalį nutarė praleisti koncertuodama Londone, todėl kartu su Š.Šiaučiuliu pasirodė pasaulio fitneso čempionė Agnė Kaubrytė. Pora žiūrovams šoko džaivą, o pasirodymo būta išties nuotaikingo – naudodamasis proga, kad V.Sutkutė išvyko, jos partneris scenoje vaizdavo, kaip švenčia likęs vienas namuose, kompaniją palaikant kitai moteriai.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Galų gale metas pasirodyti išaušo J.Smorigino itin kritikuojamai Astos Pylipaitės ir Ligito Bernatavičiaus porai, savo Vienos valso šokį skyrusiai dviems be tėvelio per nelaimingą atsitikimą likusiems paaugliams. Poros pasirodymo būta jausmingo ir dramatiško, o šokio kompozicija atrodė perdėm neįprasta. Kaip ir anksčiau, taip ir šįvakar J.Smoriginas poros pasirodymu sužavėtas neliko: nei daina, nei šokis nepatiko, tik tai, kad išsirengė, paliko įspūdį. Tačiau įvertinta pora gerai: ji gavo 39 iš 40 galimų komisijos balų.

Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė publikai padovanojo tango, kurio būta išties neįprasto – energingo ir nuotaikingo, anot J.Nainio – „kančenge“ stiliaus. Komisija tokio tango stiliaus prisipažino nežinanti, todėl liko kiek sumišusi – antai J.Norvaišienė tikino nemačiusi nė vieno tango žingsnio, S.Buškevičius patarė geriau jau laikytis standarto. Tiesa, J.Smoriginui pasirodymas patiko labai – liaupsino jis J.Nainį ir J.Žemaitytę neskaičiuodamas laiko, o galų gale porai vėlei pakartojus dalį šokio, komisijos pirmininkas atėmė partnerę iš J.Nainio ir šokti su ja ėmė pats.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Metas pasirodyti scenoje išaušo Mindaugui Rainiui ir Milanai Jašinskytei-Pankevičienei, ant parketo atlikusiems džaivą. Mylinčių ir aistringų sutuoktinių vaidmenis pasirinkę seksualų įvaizdį demonstravę projekto dalyviai publikai inscenizavo veiksmą virtuvėje, iš perdėm emocingo ir intymaus netikėtai peraugusį į energingą ir ekspresyvų. Idant iš S.Buškevičiaus gautų 10 balų, M.Rainiui sceonje teko padaryti 30 atsispaudimų – padarė jis juos lengvai, net triukų pademonstravo, tačiau maksimalaus įvertinimo pora komisijos balų lentelėje nesulaukė.

Scenoje pasirodžiusi Sandra Saikauskaitė kartu su Petru Dauniu atliko fokstrotą, kuris komisijos nariams paliko dviprasmišką įspūdį. Antai J.Norvaišienė tikino porą mėgstanti, tačiau mananti, jog fokstroto ji anaiptol nemoka, o J.Smoriginui šokis labai patiko – tik kad P.Daunys galimai nemoka elgtis su moterimis jam užkliuvo.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Praėjusią savaitę projekte debiutavę Edvardas Norvaišas ir Rusnė Glinskytė scenoje atliko rumbą. J.Norvaišienė atkreipė dėmesį, jog tai, kad pora projekte – šviežia, dar matyti, todėl tobulėti yra kur. N.Pečiūra pasveikino dalyvius – sakė, jog pats dalyvauti projekte nedrįstų. Kad tobulėti yra kur pripažino ir S.Buškevičius, o vienintėlis J.Smoriginas leido sau daugžodžiauti: pašnekėjo ir apie E.Norvaišo svorį, ir apie „jį kankinantį tingulį“.

Vienos valsą ant parketo atliko Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas. Pastarojo taip pat būta kitoniško ir daugelio žiūrovų akiai neįprasto – netradiciniai kostiumai, muzika, choreografija, akrobatiniai triukai. „Štakėnaitė šoka geriau už Meškauską“, – po pasirodymo pareiškė J.Smoriginas. Tačiau gražius žodžius jis greit pakeitė kandžiais – pareiškė, kad mergina sustorėjo. Pagriebęs svarstykles jis nulėkė prie poros ir... pasvėrė M.Štakėnaitę, o garsiai išrėkęs jos svorį pareiškė, kad buvo teisus.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Modernų ir išskirtinį tango žiūrovams atliko Katerinos Voropaj ir Juozo Butnoriaus pora, pasirodymo kulminacijoje, tiesiogine to žodžio prasme, pakibusi ore. Toks groteskas ir netikėtumas komisijos nariams itin patiko – ši įvertino specialiuosius efektus ir porai skyrė 39 komisijos balus iš 40 galimų.

Iššūkis – egzaminas

Bene daugiausia adrenalino projekte dalyvaujančioms poroms suteikė specialiai suorganizuotas egzaminas. Pasidaliję į tris grupes šokėjai šoko jiems paskirtą šokį – Vienos valsą,

Pasirodymus vertino komisija – trims labiausiai patikusioms poroms vertintojai suteikė po vieną papildomą balą.

Komisijos nuomone, geriausiai egzaminą išlaikė Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė, Sandra Saikauskaitė ir Petras Daunys bei Edvardas Norvaišas ir Rusnė Glinskytė.

Susumavus bendrus komisijos narių ir televizijos žiūrovų balsus, atiduotus dešimčiai projekte dalyvaujančių porų, paaiškėjo, kad daugiausia simpatijų sulaukė ir pirmąją vietą aštuntosios laidos metu užėmė Astos Pilipaitės ir Ligito Bernatavičiaus pora, antroji vieta teko Kęstučiui Baranauskui ir Eglei Straleckaitei, trečioji – Juozui Butnoriui ir Katerinai Voropaj. 

Mažiausiai simpatijų sulaukė Sandra Saikauskaitė ir Petras Daunys, Šarūnas Šiaučiulis ir Agnė Kaubrytė bei tik aną savaitę prie projekto dalyvių prisijungę Edvardas Norvaišas ir Rusnė Glinskytė. Pastariesiems, žiūrovų ir komisijos sprendimu, ir teko palikti šou.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai