„Šok su manimi“ finalas – kam prognozuojate pergalę?

Danguolė Stachura ir Deividas Meškauskas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-07 12:01
Šeštadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai išrinks trečiojo šokių projekto „Šok su manimi“ sezono nugalėtojus ir galės (tikėtina, ribotam laikui) atsisveikinti su šokių kovomis ekrane. Tačiau 15min.lt skaitytojai kviečiami nelaukti vakaro ir išpranašauti, kas šiais metais taps geriausia „Šok su manimi“ pora!

Trečiojo sezono „Šok su manimi“ finalas, kaip žada organizatoriai, pateiks nemažai staigmenų, o trys poros finalistės šoks stilizuotame bokso ringe. Komisijos ir žiūrovų balsai lėmė, kad paskutinį sezono šeštadienį dėl pergalės kausis Danguolė Stachura ir Deividas Meškauskas, Dominykas Vaitiekūnas ir Justė Žemaitytė bei Donatas Chlebinskas ir Gintarė Slausgalvienė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Kiekviena pora publikai pristatys tris geriausius savo šokius, o jų likimą šįkart lems tik žiūrovų, balsuojančių telefonais, balsai.

Visi šeši finalo dalyviai aktyviai ragino savo draugus ir gerbėjus balsuoti už juos. O aktorius ir grupės „Liūdni slibinai“ lyderis D.Vaitiekūnas su partnere J.Žemaityte socialiniuose tinkluose išplatino vaizdo klipus, kuriais viliojo balsuoti  už juos.

Kuriai iš šių trijų porų žadate pergalę „Šok su manimi“ finale? Savo balsą kviečiame atiduoti apklausoje.

15min.lt

Naujausi straipsniai