Sofios Vergaros buvęs sužadėtinis padavė ją į teismą užšaldytų embrionų vardu: užginčijo teisę gimti

Sofia Vergara ir Nickas Loebas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-09 13:31
Daugiausiai uždirbančią televizijos aktorę Sofią Vergarą vis persekioja buvusių santykių su verslininku Nicku Loebu šleifas ir kova dėl jų užšaldytų embrionų – vyras nori, kad jie gimtų, o Vergara tam prieštarauja. Užsispyręs Nickas Loebas griebėsi kraštutinumo – padavė buvusią sužadėtinę į teismą jų embrionų vardu ir užginčijo teisę gimti ir paveldėti turtą.

Kaip praneša „The New York Post“ skiltis „Page Six“, Nickas Loebas Luizianos valstijoje, kurioje įstatymai embrionų klausimu yra griežti, padavė Sofią Vergarą į teismą jų užšaldytų embrionų vardu, kurie įvardijami kaip ieškovai „Isabella“ ir „Emma“.

Ieškinyje prašoma, kad Nickui Loebui būtų priskirta pilna užšaldytų embrionų „globa“ ir kad jis turėtų teisę įsodinti juos surogatinei motinai, ir akcentuojama, kad ieškovės „Isabella“ ir „Emma“, jeigu negims, neturės teisės pretenduoti į palikimą, kurį Nickas Loebas joms jau parašė.

Sofią Vergarą tokie buvusio sužadėtinio veiksmai siutina – anot jos, užšaldant embrionus abu pasirašė sutartį, kad jie galės būti įsodinti tik dalyvaujant ir sutinkant abiem Sofiai ir Nickui, tad nebėra daugiau apie ką kalbėti ir ieškoti teisybės teismuose.

„Ši genetinė medžiaga buvo sukurta su rašytiniu abiejų šalių susitarimu, kad būtina abiem šalims dalyvauti siekiant sukurti nėštumą“, – „People“ sakė aktorės advokatas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Anot aktorės advokato, Nickas Loebas jau pralaimėjo teismą dėl embrionų Kalifornijos valstijoje ir dabar dėl to paties siekia bylinėtis kitoje valstijoje. Tai esą tėra jo beviltiškas noras išlikti matomam visuomenės akyse ir vis būti siejamam su Sofia Vergara.​

„Panašu, kad Loebas mano sulauksiąs visuomenės ir teismo užuojautos per savo naujausią manevrą, kuris, mūsų manymu, baigsis nesėkme. Apmaudu, kad Loebas jaučia poreikį ir toliau būti siejamas su Vergara, kuri (dabar) yra laimingai ištekėjusi. Jeigu šeima tikrai yra tai, ko Loebas nori, jis turėtų pasisamdyti surogatę ir kiaušinėlių donorę ir susikurti ją (šeimą, – red. past.) be bereikalingo Vergaros tampymo po teismus“, – sakė aktorės advokatas.

15min primena, kad Sofia Vergara ir Nickas Loebas sužadėtuves nutraukė 2014-aisiais.

Išsiskyrusi su Nicku Loebu, Sofia Vergara pradėjo susitikinėti su aktoriumi Joe Manganiello, su kuriuo susituokė 2015-ųjų lapkritį. Iš pirmos santuokos aktorė turi jau suaugusį sūnų Manolo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai