Sofio Gelašvili pasidalijo trijų mėnesių dukters nuotrauka ir atskleidė, kas šeimoje svarbiausia Šv.Valentino dieną

Sofio Gelašvili-Niūniavė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-13 19:43
Gruzijos milijonieriaus dukters, grožio salono „Sophistique“ savininkės Sofio Gelašvili-Niūniavės (23) ir jos vyro, sporto trenerio Dominyko Niūniavos (24) šeimoje Šv.Valentino diena bus ypatinga. Mat švęs ją...trise.

Stilistė Sofio Gelašvili-Niūniavė socialinėje paskyroje pasidalijo savo trijų mėnesių dukrytės Emanuele Valerijos nuotrauka ir prirašė daug gražių žodžių.

„Mano Auksas. Mano visas pasaulis. Mano Dukrytė. Tikriausiai Valentino dienai apie nieką daugiau ir negalėjau svajoti, rytdiena pas mus – ne tik Valentino diena bet ir trys mėnesiukai. Pasidalinsiu maža paslaptėle: būtent Valentino dieną mes jos ir susilaukėme pagal daktarų skaičiavimus, todėl ji yra mano tikriausia Valentina, mano didžiausia gyvenimo meilė...“ – rašė Sofio.

Kaip gyvena jauna šeima, kuriai, regis, tik gulbės pieno trūksta?

„Gyvename labai gerai. Diena, kai žaidžiame, būna labai rami, o naktys taip pat labai ramios. Apskritai dukra – rami mergytė, tiesiog labai reikli – reikalauja daug dėmesio, visada turiu būti šalia“, – portalui Žmonės.lt savo kasdienybe pasidalijo Sofio.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai