Sofio Gelašvili-Niūniavė su vyru Dominyku po vestuvių ėmėsi verslo: atidarė sporto klubą

Sofio Gelašvili-Niūniavė ir Dominykas Niūniava / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-18 20:53
Vidurvasarį ištekėjusi stilistė Sofio Gelašvili-Niūniavė (21) kartu su savo vyru, sporto treneriu Dominyku Niūniava (23) Vilniaus senamiestyje atidarė naują sporto klubą. Klientams pora siūlo kovos menų bei asmenines treniruotes.

Tradiciškas gruziniškas vestuves Sofio ir Dominykas Niūniavos Vilniuje atšoko liepos pabaigoje. Po vestuvių pora kelias savaites ilsėjosi Venesueloje, Margaritos saloje. O grįžę į Vilnių jiedu pratinasi prie pakitusio statuso – šeima.

„Mūsų vedybinis gyvenimas tikrai smagus, vienas kitą palaikome. Suprantame visose situacijose, patariam vienas kitam, kaip kas būtų geriau, ir pritariame. Darbo dienomis Dominykas dirba, o aš mokausi „body art“ grimo akademijoje, vakarais einu į treniruotes palaikyti Dominyko. Po darbų namo grįžtame vėlai, apie vidurnaktį, todėl savaitgaliais stengiamės pailsėti – po treniruotės einame kur skaniai pavalgyti, o vakarais – dažniausiai į kiną“, – Žmonės.lt pasakojo S.Gelašvili-Niūniavė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Kol kas jaunavedžiai gyvena Sofio tėvų namuose, nes butas, į kurį pora kraustysis, dar remontuojamas. Bet vieni kitiems jie netrukdo – šiuo metu Sofio tėvai išvykę.

Patys grįžę po medaus mėnesio Niūniavos iškart kibo į darbus: per savaitę Sofio tėvui Valerijui Gelašviliu priklausančiame „Atrium“ viešbutyje įrengė sporto salę, kurioje dabar laukia sportuojančių klientų.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Tada buvo bemiegės naktys, – pasakoja Sofio. – Vieną dieną sėdėjome su visa šeima prie stalo, galvojome, ką darysime Lietuvoje, kaip Dominykas tęs savo treniruotes. Man kilo mintis, kad būtų gerai pas mus, Pilies gatvėje, atidaryti salę. Finansų jai reikėjo nemažai, bet panaudojome tuos pinigus, kuriuos gavome dovanų per vestuves.“

Dominykas dabar toje sporto salėje ir dirba. „Jis siūlo kovos menų ir asmenines treniruotes. Dažniausiai atėję vaikinai renkasi kovų menus, o merginos – asmenines. Per asmenines treniruotes Dominykas sudaro visą reikalingą programą, taip pat įtraukia ir kovos menų. Visada rekomenduoju merginoms kovos menus, nes tai padeda greitai numesti svorio, sutvirtėti ir turėti gražų pilvo presą. Kai pati pradėjau sportuoti pas Dominyką, nuo žiemos atsikračiau 7 kg svorio. Nors valgau tikrai daugiau nei anksčiau...“ – atviravo Sofio.

O pati Sofio ar sporto klube pareigas užima? „Kol kas ten dirba tik Dominykas, todėl po darbo tikrai būna pavargęs. Užtat aš labai stengiuosi laiku ir sočiai jį maitinti, – šypsosi mergina. – Kartais ateinu sutvarkyti salės ar kartu su juo pabūti, ir, žinoma, pati pasportuoju.“

Sporto klubų sostinėje daug, tai kaip prisivilioti klientus? Sofio pasakoja, kad šiuos „gaudo“ per socialinius tinklus: publikuoja čia sportuojančių žmonių pokyčius atspindinčias nuotraukas, vaizdo įrašus. „Apskritai, bandome motyvuoti žmones sportuoti ir gyventi sveikai. Norime, kad kiekvienas mūsų klientas gerai jaustųsi ir matytų rezultatus jau po pirmo mėnesio“, – sako S.Gelašvili-Niūniavė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gruziniškos vestuvės Vilniuje: Sofio Gelašvili ištekėjo už sporto trenerio

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai