Sofio Gelašvili-Niūniavė neatsidžiaugia pokyčiais: išbandė procedūrą, kurios rezultatai nuostabūs

Sofio Gelašvili-Niūniavė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-29 12:48
Stilistė ir salono „Sophistique“ įkūrėja Sofio Gelašvili-Niūniavė su vyru Tailando boksininku Dominyku Niūniava lapkričio 14 dieną susilaukė dukrelės. Nuo tos dienos moteris visiškai atsidavė mažylės priežiūrai, tad sau laiko skyrė mažai. Visai neseniai permanentinį makiažą pasidariusi Sofio teigia, jog tai buvo geriausias jos pastaruoju metu priimtas sprendimas.

Anksčiau Sofio baidėsi mikropigmentacijos procedūrų ir galvojo, kad tokioms niekada nesiryš. Viskas pasikeitė, kai ant rankų kiekvieną dieną sūpuojant mažylę ji neberasdavo laiko profesionaliam makiažui.

Išbandžiusi daugeliui moterų išsigelbėjimu tapusį grožio triuką S. Gelašvili-Niūniavė sako, kad dabar jai lūpas užtenka paryškinti lūpu blizgiu.

„Pamačiusi Junonos Stūglienės darbus, negalėjau atsispirti. Dabar mano lūpoms nereikia nei lūpdažio, nei pieštuko“, – pasakoja Sofio.

Moteris sako, kad meistrė darbą atliko taip kruopščiai ir atidžiai, jog skausmo ji beveik nejuto.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Naujausioje nuotraukoje – Sofio pozuoja praėjus 3 dienoms po procedūros.

Žmonės.lt primena, kad mikropigmentacijos procedūrą neseniai išbandė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė.

Inetai grožio klinikoje buvo natūraliai paryškinti veido bruožai. Kaip teigia ji pati, tai labai efektinga priemonė moterims, kurios neturi laiko makiažui, bet nori atrodyti patraukliai. Beje, nereikia lūpų putlinti ar dirbtinai jų pūsti.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai