Sofio Gelašvili-Niūniavė mėnesį praleis Gruzijoje: „Mažylė su mumis čia jaučiasi puikiai“

Sofio Gelašvili-Niūniavė su dukra Valerija, valerijos senelis ir Sofio tėtis Valerijus Gelašvili / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-15 13:14
Su dukrele Emanuele Valerija, vyru Dominyku ir beveik visa gimine Gruzijoje atostogaujanti stilistė, grožio salono „Sophistique“ savininkė Sofio Gelašvili-Niūniavė su portalu Žmonės.lt pasidalijo šiltomis ir vasariškomis akimirkomis. „Taip atostogavome tikriausiai prieš kokius 10 metų. Gera, kai į vieną vietą susiburia visa šeima.“

Prieš dvi savaites į Gruzijos miestą Batumį išvykusi Sofio Gelašvili-Niūniavė pasakoja, jog iš viso su vyru ir dukra čia praleis mėnesį.

„Atostogaujame su daug šeimos narių. Paprastai mums visiems sunku susitikti, nes gyvename skirtingose šalyse. Vienas mano brolis turi keturis vaikus, kiti – taip pat su šeimomis. Dažnai, kai susiburiame kartu, net nuotraukai pamirštame įsiamžinti. Tiek daug visko apšnekėti bei aptarti turime“, – neslepia Sofio.

Tai pirmosios tokios ilgos ir jos bei Dominyko dukros Emanuelės Valerijos atostogos. Pasak tėvų, mažylė jaučiasi labai gerai.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Su mergyte nuolat maudomės, daug laiko praleidžiame paplūdimyje, todėl didžiulis karštis ne taip gąsdina. Dažnai aplankome skirtingas vietas, keičiame viešbučius. Kol kas visai šeimai labiausiai patiko „Hilton“ ir „Castello Mare“ viešbučiai. Vienas jų buvo įsikūręs aukštai ant kalno.“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Kitą mėnesį į Lietuvą planuojanti grįžti Sofio sako, kad Gruzijoje atostogauti visuomet gera – puikus maistas, pažįstamos vietos ir giminaičiai, kurie sutinka plačiai išskėstomis rankomis.

Primename, kad Sofio dukra Emanuelė Valerija gimė praėjusių metų lapkričio 14 dieną. Mergytė turi du vardus. Antrasis, Valerijos vardas, yra duotas senelio, Gruzijos parlamentaro Valerijaus Gelašvilio garbei. Beje, kaip sako Sofio – senelis ypač laimingas vasarą savo dėmesį galėdamas skirti mažajai anūkei.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai