Sofio Gelašvili-Niūniavė dovanų gavo savo pirmąjį automobilį: „Tai buvo mano svajonė“

Sofio Gelašvili-Niūniavė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-14 13:38
Stilistė ir grožio salono „Sophistique“ savininkė Sofio Gelašvili-Niūniavė nuo šeimos gavo ypač puikią dovaną. Nuo šiol moters garaže stovi jos svajonių automobilis „Range Rover“.

Jau spėjusi su naujuoju automobiliu smagiai pasivažinėti Vilniaus gatvėmis, Sofio Gelašvili-Niūniavė prisimena save nėštumo laikotarpiu.

„Tuomet labai bijojau, nors teises turiu porą metų, tačiau nebūčiau drįsusi besilaukdama sėsti už automobilio vairo. Pagaliau, kai mažylė paaugo, aš sulaukiau gražios dovanos iš savo šeimos.“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Sofio Gelašvili-Niūniavė pasakoja, jog anglų automobiliams ji seniai jaučia silpnybę.

„Šis automobilis buvo sena mano svajonė. Kai studijavau madą Londone, labai pamilau angliškus automobilių modelius. Džiaugiuosi, kad visa mano šeima taip pasistengė ir išpildė didžiulį norą.“

Portalui Žmonės.lt Sofio Gelašvili-Niūniavė pasakojo, jau išbandžiusi savo dovaną ir bent jau kol kas – ja labai besidžiaugianti.

Gruzijos mieste Batumyje beveik mėnesį praleidusi Sofio Gelašvili-Niūniavė į Lietuvą sugrįžo kupina energijos:

„Atostogavome su daug šeimos narių. Paprastai mums visiems sunku susitikti, nes gyvename skirtingose šalyse. Vienas mano brolis turi keturis vaikus, kiti – taip pat su šeimomis. Dažnai, kai susiburiame kartu, net nuotraukai pamirštame įsiamžinti. Tiek daug visko apšnekėti bei aptarti turime“, – apie atostogas Gruzijoje pasakojo Sofio.

Tai buvo pirmosios tokios ilgos jos bei Dominyko ir dukros Emanuelės Valerijos atostogos. Pailsėjusi šeima į Lietuvą sugrįžo tam, kad ir vėl visomis jėgomis kibtų į jų laukiančius darbus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai