Sofia Vergara trečius metus iš eilės paskelbta daugiausia uždirbančia televizijos aktore

Sofia Vergara / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-04 08:39
„Modernios šeimos“ („Modern Family“) žvaigždė Sofia Vergara trečius metus iš eilės yra geriausiai apmokama JAV televizijos aktorė: per metus ji uždirbo 37 mln. dolerių, skelbia „Forbes“.

42 metų aktorė uždirbo gerokai daugiau nei geriausiai apmokamas aktorius Ashtonas Kutcheris, į kurio sąskaitą per pastaruosius metus įplaukė maždaug 26 mln. dolerių, nurodo žurnalas „Forbes“.

Kolumbijoje gimusi Sofia Vergara už vieną „Modernios šeimos“ seriją gauna po 325 tūkst. dolerių, bet daug daugiau uždirba iš reklamos. Ji taip pat yra viena daugiamilijoninio verslo – talentų vadybos ir pardavimo firmos „Latin World Entertainment“ – steigėjų, be to, anksčiau šiais metais išleido savo vardo kvepalus.

Antroje vietoje po jos yra serialo „Įstatymas ir tvarka. Specialiųjų tyrimų skyrius” („Law and Order: Special Victims Unit“) žvaigždė Mariska Hargitay, kuri uždirbo iš viso maždaug 13 mln. dolerių, o Kaley Cuoco iš „Didžiojo sprogimo teorijos“ („The Big Bang Theory“), uždirbusi 11 mln. dolerių, atsidūrė trečioje vietoje.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtąją vietą dalijasi „Gerosios žmonos“ („The Good Wife“) žvaigždė Julianna Margulies, Ellen Pompeo iš „Grei anatomijos“ („Grey's Anatomy“) ir Cobie Smulders iš „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“ („How I Met Your Mother“), uždirbusios po 10 milijonų.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Cobie Smulders kolegė iš to paties serialo Alyson Hannigan yra penktoje vietoje (9,5 mln. dolerių), o po jos eina komikės Amy Poehler (7 mln.) bei Mindy Kaling (6,5 mln.).

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Aštuntąją vietą dalijasi „Skandalo“ („Scandal“) žvaigždė Kerry Washington, „Naujokės“ („New Girl“) žvaigždė Zooey Deschanel ir Courteney Cox, kurios uždirbo po maždaug 6 mln. dolerių.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Claire Danes iš „Tėvynės“ („Homeland“) uždirbo 5 mln. dolerių, o pirmąjį dešimtuką užbaigianti „Merginų“ („Girls“) žvaigždė Lena Dunham – 3,5 milijono.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai