Sofia Vergara planuoja susimažinti krūtis: „Nenoriu atrodyti kaip sena striptizo šokėja“

Sofia Vergara / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-05 18:25
Serialo „Moderni šeima“ žvaigždė Sofia Vergara (43 m.) naujame interviu žurnalui „The Edit“ prisipažino, kad ateityje planuoja pasidaryti krūtų mažinimo operaciją.

Seksualioji kolumbietė iš kitų Holivudo gražuolių išsiskiria itin moteriškomis formomis ir gali pasigirti didele (ir natūralia!) krūtine.

Neretai Sofia Vergara yra traukiama per dantį dėl pernelyg vienodos aprangos ant raudonojo kilimo – visos jos suknelės yra labai panašaus modelio, – tačiau aktorė tikina, kad ji paprasčiausiai neturi kito pasirinkimo būtent dėl savo didelių krūtų.

„Žmonės dažnai sako, kad ant raudonojo kilimo aš visada vilkiu vienodai, bet aš pažįstu savo kūną: jis labai putlus ir aš turiu striptizo šokėjos papus. Mano krūtys yra 32DDD dydžio ir dėl to, kad jos tikros, jos yra visur, tad mano suknelė privalo turėti tvirtą konstrukciją ir pakietinimus. Po mano suknelėmis dažniausiai tiek visko būna prilaikančio, kad apdovanojimų ceremonijos pabaigoje aš net kraujuoju“, – atviravo aktorė.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tačiau Sofia Vergara neslepia, kad ateityje dėl sveikatos ir grožio sumetimų žada susimažinti savo krūtis.

Žmonės sako, kad aš visada vilkiu vienodai, bet aš pažįstu savo kūną: jis labai putlus ir aš turiu striptizo šokėjos papus.

„Manau, kad po kokių dešimties metų būtų gerai pasidaryti krūtų mažinimo operaciją. Ir nemanau, kad turėsiu kitą pasirinkimą, nes man prasidės nugaros skausmai. Nenorėčiau jų per daug susimažinti – tiesiog tiek, kad neatrodyčiau kaip sena striptizo šokėja“, – juokdamasi sakė aktorė.​

Žmonės.lt primena, kad panaši problema kamavo ir Sofios Vergaros jaunąją kolegę Ariel Winter iš serialo „Moderni šeima“. Brendimo metu paauglei, kaip ji pati yra sakiusi, kone „per naktį“ išaugo milžiniškos 32F dydžio krūtys. 

Ariel Winter susidūrė su ta pačia aprangos problema kaip ir Sofia Vergara. Paauglė dažnai sulaukdavo kritikos dėl esą pernelyg vulgarios ir jai pagal amžių netinkančios aprangos – didžiulės jos krūtys visada krisdavo į akis, kad ir ką ji apsirengtų. Galiausiai jaunoji aktorė nutarė nebekentėti ir savo krūtis susimažino praėjusią vasarą, būdama 17-os metų.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai