40-metė Sofia Vergara: jeigu sužadėtinis norės, gimdysiu dar kartą

Sofia Vergara / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-02 19:51
Kolumbiečių aktorė Sofia Vergara naujausiame žurnalo „Lucky“ numeryje teigė, kad ryžtųsi vėl tapti mama, jeigu to panorėtų jos sužadėtinis Nickas Loebas.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Nickas yra jaunesnis už mane, jam 37-eri, ir jis dar neturi vaikų. Taigi jeigu jis panorės tapti tėčiu, aš tam neprieštarausiu“, – sakė 40-metė Sofia.

„Modernios šeimos“ (org. „Modern Family“) žvaigždė sauskelnes keitė jau gana seniai – jos sūnui Manolo jau 20 metų. Jo aktorė susilaukė su pirmuoju vyru Joe Gonzalezu.

Tame pačiame žurnale aktorė dalijosi ir mintimis apie savo kūną ir seksualumą. „Žinau, kad mano krūtinė man atvėrė kelią į šlovę, būkim atviri. Tačiau kartais, kai matau Gisele Bundchen vilkinčią laisvą palaidinę ir be liemenėlės, nekenčiu savo krūtų. Jeigu aš taip apsirengčiau, atrodyčiau tarsi nėščia arba stora“, – juokavo Sofia.

Paklausta, ką mano apie plastines operacijas, aktorė pripažino vieną jų jau planuojanti. „Aš ne ta moteris, kuri stengiasi atrodyti labai rimta ir protinga. Jau žinau, kad tikrai darysiu krūtų pakėlimo operaciją, kai to prireiks. O vieną dieną, kai jau būsiu per sena ir nebeseksuali, paprasčiausiai jų atsikratysiu“, – kaip visada linksmu tonu kalbėjo aktorė.

Taip pat S.Vergara pripažino, kad jai labai patinka prabangus gyvenimas, kokį ji dabar gali sau leisti. „Aš laaabai myliu prabangą. Myliu lėktuvus. Myliu jachtas. Myliu keliones. Galėčiau be to gyventi, ir gyvenau, tačiau neketinu atsiprašinėti už tai, kad toks gyvenimas, kokį gyvenu dabar, man patinka“, – atviravo Sofia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai