Sociologas Artūras Tereškinas užsienyje vedė savo mylimąjį

Artūras Tereškinas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-04 20:22
Sociologas, profesorius ir kultūros tyrėjas Artūras Tereškinas žengė svarbų gyvenimo žingsnį. Penktadienį, Kopenhagoje, jis vedė savo mylimąjį Vladą. Judviejų santuoka oficialiai įteisinta svetur.

Džiugia žinia Artūras pasidalijo socialiniame tinkle, kuriame netruko sulaukti draugų ir kolegų sveikinimų. 

„Susituokėme 2019 m. gegužės 3-ąją, Kopenhagoje. Pagaliau tai įvyko! Daugiau nuotraukų jau netrukus,“ – rašė A. Tereškinas.

Artūras Tereškinas

Premarriage photo. Married on May 3, 2019, in Copenhagen. Finally, it has happened to us (and me)! More pics to come

Svarbia proga sveikino ir režisierius Romas Zabarauskas, dėkojęs porai už įkvėpimą.

„Prieš keletą dienų svečio teisėmis kalbėjausi su studentais ir klausiau, kas yra jų autoritetai Lietuvoje. Diskutavome, o vėliau studentai paklausė, ką pats įvardinčiau autoritetais? Vienintelis, ką spontaniškai prisiminiau, buvo sociologas Artūras Tereškinas. Būtent jo tekstai dar mano paauglystėje atvėrė laisvos, teisingos, įtraukios visuomenės matymą ir mokė, jog asmeniška = politiška, o žodžiai = veiksmai. Taip ir šiandien sveikinant Artūrą ir Vladą su santuoka apima ne tik džiaugsmo, bet ir pergalės jausmas. Juk nors santuoka – Kopenhagoje, šių metų LR Konstitucinio Teismo sprendimu ji turės reikšmės ir Lietuvoje. Vieną dieną, tikiu, Lietuvos visuomenė pilnai pripažins vienalyčių porų santuokas. Savo ruožtu, tokios sąjungos jau dabar radikaliai keičia santuokos institutą, išlaisvindamos jį iš normatyvumo. Ne visuomenės primestos normos, o meilė ir laisvas apsisprendimas tegu diktuoja jūsų ir visų mūsų gyvenimus! Ačiū jūsų porai už didžiulį ir neįkainojamą įkvėpimą!“, – „Facebook“ rašė Romas Zabarauskas. 

null

null

Žmonės.lt