Socialiniuose tinkluose žinomi žmonės dalijasi mintimis apie mamas

Indre Kavaliauskaitė-Morkūnienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-06 07:21
Mamos dienos išvakarėse – ar dar diena anksčiau – žinomi žmonės pradėjo savo feisbuko ir / ar instagramo paskyrose dalytis mamų nuotraukomis, prisiminimais apie jas ir mintimis apie sekmadienį vyksiančią šventę.

Laidų ir renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė prisimena linksmą nesusikalbėjimą, vykusį su mama, kuomet Indrei buvo dveji metai (puiki atmintis!), ir dalijasi nuotrauka: „Man 2 metai, su mama lankomės kepyklėlėje. Mama klausia, ar norėsiu ragelio. Aš su džiaugsmu atsakau, kad labai. – Prašom, Indrute, ragelis, – sako mama paduodama raguolį. – MAMA, KĄ TU KALBI, KUR TADA TELEFONAS? Mama, manau, šį dialogą atsimeni, lyg būtų buvęs vakar? Dabar galvoju, kad gal per retai suvalgome tą „ragelį“ kartu, bet tikrai stengiuos nepamiršti Tau paskambinti. Su Mama kalbu kiekvieną dieną, nes telefonas ne lapas popieriaus – ten žodžiai neribojami.“

Man 2 metai, su mama lankomės kepyklėlėje. Mama klausia, ar norėsiu ragelio. Aš su džiaugsmu atsakau, kad labai. - Prašom, Indrute, ragelis, - sako mama paduodama raguolį. - MAMA, KĄ TU KALBI, KUR TADA TELEFONAS? Mama, manau, šį dialogą atsimeni, lyg būtų buvęs vakar? Dabar galvoju, kad gal per retai suvalgome tą “ragelį” kartu, bet tikrai stengiuos nepamiršti Tau paskambinti. Su Mama kalbu kiekvieną dieną, nes telefonas ne lapas popieriaus - ten žodžiai neribojami. #paskambinkmamai - kuo dažniau su Mamomis kalbamės, tuo daugiau turime, ką aptarti.

Žurnalistas, radijo ir TV laidų vedėjas Orijus Gasanovas dalijasi savo aštuoniolikmetės mamos Lolitos nuotraukomis, darytomis, kuomet ji ketino būti modeliu. Ir turbūt būtų buvusi, tačiau gimė Orijus. Vyras jaučiasi dėkingas mamai už viską ir dalijasi su savo sekėjais atvirais prisiminimais – ir apie sunkias dienas.

Tai mano mama. Jos vardas Lolita. Šiaip jau gražiausias pasaulyje man vardas. Ši istorija bus apie ją. Kažkada Vilniuje veikė tokie Vilniaus Modelių namai, pirmoji ir tuo metu vienintelė šalyje modelių agentūra. Mano mama priklausė jai ir rodė ten madas. Gal ir būtų didesnė karjerą padariusi, gal užsieniuose pasirodytų, bet atsiradau aš. Ankstokai dar buvo, mamai 18 metų. Numojo ranka mama Lolita į modelių pasaulį ir tapo tik mano mama. Augino ji mane viena, turėjome ir labai sunkių metų. Prisimenu, kai buvau kokių dešimties, kažkokia krizė šalyje užėjo. Atlyginimai maži, daug kas bedarbiai. Tai metais su mama sukomės, kaip kokie du draugeliai iš bėdos. Jai 28, man 10. Skaičiuodavomės viską, kad užtektų mums dviems. Ir užtekdavo. Kartais būdavo bulvių dieną, kartais žirnių. Žinojau tik vieną, kad šalia mamos nepražūsiu niekada. Ji išmokė mane klausytis žmonių, išmokė domėtis pasauliu, išmokė mylėti, tai ką turiu, net jeigu turiu visai nedaug. Dėkoju mamai už tai. Amžinais draugeliais mes ir likome, dažnai ją vadinu tiesiog Lolita, arba dar Liole. Kartą per metus pakeliaujame, pernai buvome jos svajonių šalyje Brazilijoje. Dovanojau tą kelionę, kaip padėką už viską. Bet mažokai tokios dovanos, pats suprantu. Todėl vis kažką bandau sugalvoti. Kartą per mėnesį mes einame lankyti Vilniaus restoranų, vis naujų, kad jai būtų faina. Sekmadienį bus mamų diena, deja, keliausiu, būsiu toli nuo mamos. Aš jai skambinsiu, kaip skambinu kas antrą dieną. Tai mažiausiai, ką galime padaryti dėl jų, mus pagimdžiusių užauginusių ir davusių viską, ko kažkada tik reikėjo. Noriu ir jus pajudinti, nepamirškite sekmadienį savo mamų, parodykite dėmesį. Nebūtinos dovanos ir didelės staigmenos. Dažniausiai joms nieko nereikia, tik mūsų dėmesio. #PaskambinkMamai

A post shared by Orijus Gasanovas (@orijusg) on

Ne toks iškalbingas, bet taip pat nuoširdus ir Orijaus kolegos, radijo ir TV laidų vedėjo Jono Nainio įrašas: „Visada ir ypač dabar nepamirškite paskambinti savo Mamai. Jai tai bus didžiausia dovana artėjančios Mamos dienos proga.“

Indrė Stonkuvienė taip pat pasidalijo savo ir mamos – tiesa, reklamine – nuotrauka ir parašė, kad „su mamuku geriausias laikas“.

Modelis bei tinklaraštininkė Simona Burbaitė savo mamą įvardijo kaip gražiausią pasaulyje ir išpublikavo jųdviejų nuotrauką.

Atlikėjas Ignas Lelys taip pat įkėlė savo ir mamos nuotrauką ir parašė, kad yra dėkingas jai už viską.

O drabužių kūrėja Julija Žižė parodė instagramo sekėjams savo mamos vestuvių nuotrauką: „Mano mintys ne apie mane šiandien, nors esu Mama. Labiau nei bet kada šią dieną noriu skirti savo Mamai. “

Radijo ir TV laidų vedėja Simona Albavičiūtė sekėjams pasipasakojo, kad Mamos dieną pradėjo penktą ryto – skrido per Vilnių su mama oro balionu.

O TV laidų vedėja Eglė Daugėlaitė pakvietė susipažinti su jos mama Zita ir parodė jos jaunystės laikų nuotrauką. Ir ne tik – papasakojo mamos gyvenimo istoriją.

Dainininkė Erica Jennings taip pat pasidalijo savo mamos ir mažos Ericos nuotrauka, kurioje matyti, kokia atlikėja yra panaši į savo mamą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai