Socialiniuose tinkluose atrasta atlikėja Beatrich pristato debiutinę dainą „I Need The Beat“

Beatrich / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-01 08:30
Vis dažniau istorijos apie žinomų užsienio atlikėjų kelią į šlovę prasideda pasakojimais apie tai, kaip jų dainas, keliamas į socialinius tinklus, pastebi garsūs prodiuseriai. Panašu, jog ši mada po truputį atkeliauja ir į Lietuvą. Būtent taip prasidėjo profesionali atlikėjos Beatrich'ės muzikinė karjera.

Septyniolikmetė dainininkė iš Šilutės savo gyvenimo neįsivaizduoja be muzikos. Nors jos niekur profesionaliai nesimokė, tačiau noras su muzikavimu sieti ateitį privertė savarankiškai išmokti groti gitara ir dar labiau ištobulinti ir taip jau turimą muzikinį talentą.

Beatrich'ė nenori savo kūrybos sprausti į taisyklių rėmus, dėl to tikina grojanti ir dainuojanti būtent taip, kaip jai patinka, o tai, kas jai pasirodo gražu, kelia į savo „Instagram“ paskyrą. Tačiau šie trumpi kūrinėliai pasirodė gražūs ne tik pačiai atlikėjai – tai įrodo tiek šimtai „patinka” paspaudimų prie kiekvieno naujo vaizdo įrašo, tiek ir rimtas prodiuserių susidomėjimas jaunos merginos talentu.

Dabar žmonės dažnai paprašo Beatrich’ės perdainuoti jiems patinkančias dainas. Būtent šiuos penkiolika sekundžių trunkančius įrašus pastebėjo „Koef“ kompanijos prodiuseris Benas Ivanovas ir pasiūlė Beatrich’ei prisijungti prie komandos, kuri prodiusuoja talentingus jaunus Lietuvos atlikėjus, tokius kaip Gabi ar Lukas Kuchtovas. 

Jaunoji atlikėja žavisi Lana Del Rey, Tove Lo, Edo Sheerano kūryba, todėl ir jos stilius kartais kiek primena šių muzikos žvaigždžių kūrybą. Beatrich’ė į savo muziką žiūri labai sentimentaliai – nesiekia niekam įtikti, apsimetinėti tuo, kuo nėra ar siekti pigaus populiarumo, o tiesiog sudeda į muziką visą savo esybę. Greičiausiai šis merginos atvirumas bei paprastumas, nuoširdi meilė tam, ką daro, ir žavi nepaliaujamai augančias gerbėjų gretas. Pati dainininkė muzikos kūrimą prilygina dienoraščio rašymui – čia ji sudeda susikaupusias emocijas, jausmus, kuriuos dažniausiai įkvepia jai svarbūs žmonės. Ji sako nemėgstanti vienumos, tačiau dar labiau už ją nekenčia buvimo tarp tuščių žmonių. 

Vietoje sunkiai nustygstančiai merginai muzikinės idėjos paprastai kyla netikėtomis akimirkomis, pavyzdžiui, stovint kasoje, važiuojant dviračiu ar net pamokose. Nors Beatrich’ei vos septyniolika ji tolimesnio savo gyvenimo negali įsivaizduoti be muzikos – mergina tikisi ir toliau džiuginti gerbėjus savo kūryba bei tobulinti savo talentą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai