Socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas – apie šokių projektą ir santykius su vyrais

Naglis Bierancas/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-19 14:11
LNK televizinio projekto „Šokio revoliucija“ komisijos narys Naglis Bierancas pasakoja apie įspūdžius pasibaigus projektui. „Tai vienas stipriausių, tiek technine, tiek kūrybine prasme. Visi dalyvių pasirodymai kėlė nostalgiją, tačiau pats grįžti į šokius nenorėčiau, tai reikalauja daug pastangų ir laiko, kol grįžčiau į formą ir pasiekčiau norimą rezultatą“, – atvirauja Naglis.

Šiuo metu aktyvus daugelyje laidų ir projektų, socialinių tinklų žvaigždė – Naglis nespėja atsikvėpti ir gyveną įtemptu gyvenimo ritmu. Tačiau šiandien jis ryžosi atskleisti dar daugiau savo gyvenimo detalių. Iš pirmo žvilgsnio atrodo nuoširdus ir net savo vonios kambario reikalų neslepiantis žmogus susidurs su netikėtais klausimais į kuriuos privalės atsakyti laidos „Atsakyk“ žiūrovams. Nors atsisėdęs į karštąją kėdę jis neslėpė savo drąsos ir teigė, jog raudoni mygtukai, kurie jam padės išsisukti iš klausimų –  visiškai nereikalingi, bet ar jų jam tikrai neprireiks?!

Nors Naglis savo socialiniuose tinkluose itin atviras ir neslepia net intymiausių gyvenimo detalių, tačiau šioje laidoje ne kartą jausis įspraustas į kampą... Juk savo asmeninėje „Instagram“ paskyroje jis dalinasi tik tuo, kuo nori pats, ir gali praleisti klausimus į kuriuos nenori atsakyti. O šįkart viskas kitaip, čia jis negalės nutylėti to, apie ką nenori kalbėti. Todėl pasitelkus širdies, pulso ir streso matuoklius jis papasakos apie pirmuosius savo santykius su moterimis, ir santūriai užsimins apie santykius su vyrais.

„Negaliu pasakyti ar patiko pirmasis kartas su mergina, nes nelabai kas ten gavosi. Tačiau esu ir daugiau turėjęs santykių su merginomis, patiko, tačiau ne taip, kaip gali patikti“. Šmaikštauja Naglis, tačiau apie ką jis kalba ir kas jam iš tikrųjų patinka?

Provokuojantys klausimai ir intriguojantys atsakymai. Ar Naglis sutiktų nusifilmuoti pornografiniame filme, ir už kiek? Ko jis labiausiai bijo savo gyvenime ir ką jame pakeistų? Ar pasikeitė jo santykiai su mama, kai ji sužinojo, jog jis homoseksualas? Ir ar jis po tokio trumpo laiko jau jaučiasi tikra žvaigžde?

Visus atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų sužinokite jau dabar, laidoje „Atsakyk“.

Naujausi straipsniai