Socialinis eksperimentas: vaikų atsakymai pravirkdė tėvus

Socialinis eksperimentas / Kadras iš vaizdo įrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-26 14:04
Jeigu turėtumėte galimybę pavakarieniauti su bet kokiu žmogumi pasaulyje – įžymybe, mokslininku, poetu, rašytoju, ką pasirinktumėte? O gal pagalvotumėte, kad kur kas svarbiau laiką leisti su tais, kurie iš tikrųjų šalia ir mus myli labiausiai?

Kompanija „MasterFoods“ atliko socialinį eksperimentą ir paklausė Australijos šeimų – ką jie pakviestų vakarienės, jeigu galėtų rinktis tiek iš gyvų, tiek iš pasaulį palikusių žmonių. 

Kaip manote, kokius atsakymus pasirinko suaugusieji? Dažniausiai buvo minimos muzikos, TV žvaigždės ar aktoriai – nuo Marilyn Monroe iki Kim Kardashian. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Eksperimentas: 6 fotografai įamžino to paties vyro portretus. Rezultatas visus pribloškė

Vėliau tėvai turėjo galimybę stebėti, ką vakarienei pasikviestų jų vaikai. Kaip galvojate, kodėl gimdytojų akyse pasirodė ašaros?

Nė vienas vaikas nepasakė, kad norėtų vakarieniauti su nepažįstamu žmogumi... „Šeima“, „Mama ir tėtis“ – štai su kuo vaikai labiausiai troško praleisti vakarą prie pietų stalo. 

Įvertinkite ir jūs šį jautrų socialinį eksperimentą – juk vakarieniauti reikėtų su tais, kurie reiškia daugiausia, ar ne? 

Ji24.lt

Naujausi straipsniai