Socialinės žiniasklaidos nuomonių lyderė ir „The Sports Illustrated“ modelis Alexis Ren pasidalijo sveikų plaukų receptu

Modelis Alexis Ren / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-23 10:17
Alexis Ren – viena didžiausių socialinės žiniasklaidos nuomonių lyderių Amerikoje, turinti net 12,6 milijono „Instagram“ sekėjų. Pasaulinio grožio ir gyvenimo būdo propaguotoja bei nuomonės formuotoja kviečia išbandyti naujausius ir efektyviausius rinkoje esančius „New Nordic“ produktus, gerinančius plaukų būklę.

Alexis – ne tik žinoma ir populiari socialinėje žiniasklaidoje, ji taip pat dirba modeliu ir sukūrė savo sporto kolekciją „Ren Active“.

Alexis paskelbė naujienas „Instagram“ ir paaiškino, kodėl vartoja ir kitiems rekomenduoja apdovanojimą pelniusį maisto papildą „Hair Volume“.

„Žmonės sako, kad grožis sklinda iš vidaus, ir tai visiškai atitinka mano filosofiją, kalbant apie plaukų priežiūrą. Man svarbu rūpintis plaukais tiek iš vidaus, tiek iš išorės. „Hair Volume“ vartoju ilgiau kaip mėnesį, noriu, kad plaukai būtų sveiki ir stiprūs. Savo plaukais rūpinuosi nuolat, bet manau, kad geriausių rezultatų pasiekiau vartodama „Hair Volume“ – mano plaukai tapo stipresni ir nelūžinėja kaip anksčiau.

Po keturių savaičių pastebėjau akivaizdų skirtumą. Plaukai tapo stipresni ir auga greičiau nei įprastai. Man „Hair Volume“ yra paprastas būdas išsaugoti plaukus stiprius ir sveikus, taip pat jis stiprina ir nagus.“

Alexis nori padėti savo sekėjams, kurie yra susirūpinę dėl plaukų slinkimo, nepatenkinti plonais, lūžinėjančiais ar pažeistais plaukais. Ji siūlo išskirtinę 20% nuolaidą „Instagram“ paskyroje @Alexisren – tiesiog pasinaudokite nuolaidos kodu ALEXIS internetinėje svetainėje www.hairvolumeofficial.com.

i_HairVolume_LT_2018-07
i_HairVolume_LT_2018-07

„Hair Volume“ tabletėse yra biologiškai aktyvių mitybinių medžiagų derinys, kuris maitina plaukų folikulus. Tabletės gaminamos iš asiūklių, sorų ekstraktų, aminorūgščių L-cisteino ir L-metionino, vario, biotino, cinko, taip pat obuolių ekstrakto, turinčio natūralaus augimo faktoriaus procianidino B-2.

Cinkas ir biotinas padeda palaikyti normalią plaukų būklę, o natūraliai asiūklių ekstrakte esantis silicis reikalingas tam, kad plaukai būtų gražūs ir stiprūs. Aminorūgštis L-cisteinas yra svarbi keratino, plauką sudarančios medžiagos, dalis. Dėl keratino plaukai yra tvirti ir lankstūs. Šios unikalios tabletės yra pirmosios, kurių sudėtyje yra natūralaus obuolių ekstrakto, turinčio augimo faktoriaus procianidino B-2, skatinančio greitą plaukų epitelio ląstelių augimą folikuluose. Šiandien „Hair Volume“ parduodamas daugiau nei 30 pasaulio šalių ir yra populiariausias „New Nordic“ produktas.

NewNordic_RGB_registered_2017
NewNordic_RGB_registered_2017

Turinio kontrolė – redakcijos rankose, projekto partneris tik inicijuoja ar palaiko temos viešinimą
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai