Smurtavusių užsienio žvaigždžių pasiteisinimai: darau tai ne dažniau nei bet kuris kitas vyras savo žmonai

Holivudo smurtautojai: Charlie Sheenas, Chrisas Brownas, Melas Gibsonas ir Ike'as Turneris / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-13 14:42
Pramogų pasaulis – ne vien blizgesys, linksmybės ir malonumai. Neretai šlovė taip apsuka galvą, kad su tuo nesugebantys susidoroti vyrai savo galią ima demonstruoti prieš moteris ir ypač negražiais būdais.

Pirmadienį žiniasklaidą pasiekus žiniai apie dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus smurtą prieš žmoną Moniką prisimintos ir kitos nemalonios istorijos, į kurias įsivėlė užsienio žvaigždės.

Chriso Browno smurto išpuolis prieš tuometę merginą Rihanną plačiai nuskambėjo žiniasklaidoje. Tada dar 19-metis Chrisas Brownas dainininkę sumušė tą pačią dieną, kuomet jis turėjo koncertuoti „Grammy“ apdovanojimuose. Smarkiai sužalotu veidu Rihanna buvo pristatyta į ligoninę, o Chrisas Brownas pats pasidavė policijai tos pačios dienos vakarą. Teisme dainininkas neigė kaltinimus grasinimu ir užpuolimu, tačiau jam buvo paskirtas penkerių metų bandomasis laikotarpis ir 180 dienų viešųjų darbų – nuo rimtesnės baudos jam pavyko išsisukti. Vėliau Chrisas Brownas ne kartą viešai atsiprašinėjo dėl savo veiksmų, bandė atgaivinti savo karjerą, tačiau smurtautojo etiketė jį lydi iki šiol – maža to, vaikinas dar ne kartą buvo įsivėlęs į įvairius konfliktus. Pati Rihanna Chrisui Brownui atleido ir jiedu netgi buvo atnaujinę santykius, tačiau galiausiai vis tiek išsiskyrė.

@sweden nuotr.
@sweden nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai