Smulkmenos, kurios gesina aistrą

Susipykusi pora lovoje / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Daugelis žmonių negali mėgautis intymaus gyvenimo malonumais tik todėl, kad prieš puldami vienas kitam į glėbį nepagalvoja, jog įprastos buitinės situacijos gali numalšinti aistrą pačiu nepalankiausiu metu.

Žinoma, kai mylimasis šnabžda į ausį ką nors geidulinga, galvoti apie virtuvėje čirškantį kepsnį vėlu. Todėl kai kuriuos dalykus apmąstyti pravartu dar tada, kai ruošiatės romantiškam vakarui, kuris baigis jūsų arba jo namuose.

Jei norite būti tikrai vienu du, nepamirškite ne tik pasprukti nuo tėvų ar vaikų, bet ir nuo visų įrenginių.

Išjunkite visus prietaisus. Koks banalus šis perspėjimas beatrodytų, tačiau daugeliui porų intymius džiaugsmus sugadina būtent jo ignoravimas: orkaitėje pradėjęs svilti kepsnys ar pačiu netinkamiausiu momentu suskambėjęs telefonas. Todėl jei norite būti tikrai vienu du, nepamirškite ne tik pasprukti nuo tėvų ar vaikų, bet ir nuo visų įrenginių.

Neprisivalgykite. Filmų scenaristams yra patogu vaizduoti pirmiau romantišką vakarienę, o kaip jos kulminaciją pateikti aistringų glamonių epizodą. Tačiau tikrame gyvenime geriau rinktis atvirkštinį scenarijų. Nebent vakarieniaujate restorane ir po to planuojate pasivaikščioti. Juk kažin ar įmanoma atsiduoti nevaržomai aistrai, kai skrandis ima virškinti, ar vienas iš partnerių retsykiais atsirūgsta (ar dar blogiau).

Pasirūpinkite namų švara. Turbūt absoliuti dauguma moterų, net jei ruošiasi į pasimatymą kine, nepamiršta apsirengti pačių gražiausių apatinių, nusiprausti ir pašalinti visų nepageidaujamų plaukelių. Tačiau kai „veiksmas“ persikelia į namų aplinką, sugadinti erotišką nuotaiką gali lovoje pamiršti nutąsyti naktiniai, vonios kambaryje išdžiaustyti skalbiniai ar nemenkas plaukų kuokštas ant kriauklės atbrailos.

Uždarykite langus ir duris. Nesvarbu, koks metų laikas bebūtų, užrakintos durys ir uždaryti langai garantuos, kad neįsiverš kaimynė, kuriai kaip tik dabar pritrūko druskos, ar kiemo vaikai neims linksmai šūkčioti, išgirdę aistringas aimanas.

Paslėpkite žaislus ir nuotraukas. Nesvarbu, esate vienišė ar šeimos mama, miegamajame (bent jau tada, kai mylitės) neturėtų būti tokių aistrą gesinančių daiktų, kaip pliušiniai žaisliukai, tėvų ar vaikų nuotraukos.

Pasirūpinkite augintiniu. Net jei jūsų gyvenimo vyras ir sako, kad jam patinka naminiai gyvūnėliai, tačiau tuo metu, kai mylitės, neturite trukdyti vieni kitiems. Todėl aistringos glamonės ir aplink slampinėjantis augintis, kaip ir narvelyje tupintys paukšteliai, – nesuderinama. Juk nenorite, kad į jus spoksotų kas nors trečias?

Skaitykite daugiau