Smuiko virtuozas Davidas Garrettas Vilniuje surengė nepamirštamą pasirodymą

Koncerto akimirka/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-09 22:01
Spalio 9-osios vakarą Davidas Garretas Vilniuje surengė koncertą. Publika vieną geriausių pasaulio smuikininkų sutiko su šilčiausiomis ovacijomis.

Pats D. Garrettas dar prieš koncertą sakė, kad sostinės publikos laukia žavingas pasirodymas. Prie šventinio pasirodymo pats atlikėjas ir jo komanda dirbo ilgiau nei metus. Naudodamas pažangiausias Holivudo technologijas ir kompiuterinių žaidimų sprendimus, menininkas sujungė gyvus ir animacinius vaizdus ir taip sukūrė įspūdingą foną savo muzikai.

Koncerto akimirka/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Koncerto akimirka/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Unlimited Live“ koncertuose šių dienų velnio smuikininku vadinama žvaigždė žavi drąsiausiomis savo didžiausių hitų versijomis. D. Garrettas duoklę atiduoda ir klasikos mėgėjams, ir prijaučiantiems rokui ar populiariajai muzikai. Koncertų metu virtuoziškai atliekami tokie kūriniai kaip keletas L. van Bethoveno, J. S. Bacho, C. Debussy ir A. Khachaturiano šedevrų, taip pat skamba „Nirvana“ „Smells Like Teen Spirit“, „Survivor“ „Eye of the Tiger“, „Metallica“ „Nothing Else Matters“, „Aerosmith“ „Walk This Way“, „Led Zeppelin“ „Stairway to Heaven“, AC/DC „Back in Black“ ir kitos populiariausios melodijos.

Temos:
Naujiena Muzika

Naujausi straipsniai