Smuiko virtuozas Davidas Garrettas užbūrė Lietuvą

Davido Garretto koncerto akimirkos / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-07 20:49
Pasaulinio garso smuiko virtuozas Davidas Garrettas ketvirtadienį sostinės „Siemens“ arenoje kartu su savo grupe surengė pirmąjį pasirodymą Lietuvoje. Jo metu pristatė naujausią koncertinę programą „Explosive Live“.

Prieš koncertą žvaigždė organizatoriams išsakė pageidavimus.

„Paprastai, prieš peržiūrėdami aukščiausio lygio atlikėjų pageidavimų sąrašą, esame nusiteikę viskam. Tačiau šį kartą, turėdami galvoje, kokia mega žvaigždė yra Davidas Garrettas, buvome ir nustebę, ir sužavėti. Jis pasirodė esantis labai paprastas, žemiškas ir žmogiškas. Jam svarbiausia kokybiškas koncertas ir klausytojai, kurie ateis į areną paklausyti jo muzikos“, – sakė „SEVEN Live“ vadovas Tomas Inčikas.

Arenoje Davidui Garrettui ir jo grupės nariams bei kartu keliaujančiam koncertą aptarnaujančiam personalui. Komanda pageidavo valgyti ekologiškus produktus – mėsą, žuvį, duoną ir daržovės, taip pat sveikai paruoštus patiekalus. Ant stalo buvo patiekta sriubos ir kelių salotų rūšių, taip pat keli pagrindiniai patiekalai ir desertai. Atlikėjo pageidavimu buvo garuose ruoštų daržovių ir rudųjų ryžių.

D. Garrettui paruoštame persirengimo kambaryje reikėjo užtikrinti 22 laipsnių temperatūrą, privalėjo būti vonia, prieiga prie interneto, darbo stalas, kosmetinis staliukas ir didelis veidrodis bei įrengta poilsio zona. Atlikėjas pageidavo savo persirengimo kambaryje rasti šiek tiek užkandžių ir gėrimų. D. Garrettas obuolių ir apelsinų sulčių mėgėjas, taip pat ant stalo buvo padėta ir vandens, pieno, kavos bei arbatos. Arbatą atlikėjas pageidavo paskaninti griežinėliu citrinos, ekologišku medumi ir šviežiais mėtos lapeliais. Užkandžiams prieš ir po koncerto jis rinkosi keptas krevetes, žalias daržoves ir vaisius bei uogas, kurių mėgstamiausi – obuoliai, kriaušės, bananai, braškės, vynuogės ir avietės.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Į naujausią koncertinį turą Davidas Garrettas vežėsi ne tik savo vertingą klasikinį „Stradivarius“ bei elektrinį smuikus, bet ir kone visą aparatūrą, kurią aptarnavo kone pusšimtis žvaigždės komandos narių.

Atlikėjo komanda į Vilnių atvyko išvakarėse, pats D. Garretas į Vilnių atvyko koncerto dieną.

„Explosive Live“ koncertų programa ypatinga tuo, kad joje susipina meistriškai atliekami žinomiausi hitai ir sudėtingiausi klasikos kūriniai. „Siemens“ arenoje naujai suskambėjo Armin van Buuren „This is what it feels like“, David Guetta „Dangerous“, Stevie Wonder „Superstition“, „Coldplay“ „Viva la Vida“, „Led Zeppelin“ „Kashmir“, Prince „Purple rain“, Eminem „Lose Yourself“, taip pat Bacho, Čaikovskio, Vivaldžio šedevrai ir keletas paties D. Garretto kurtų kūrinių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai