Smuikininkė Agnė Doveikaitė: „Kalėdinės dainos sukuria šventinę nuotaiką“

Agnė Doveikaitė/Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-20 11:53
„Eurovizijos“ ir TV projekto „Mes vieno kraujo“ finalininkas, dainininkas, dainų autorius, grupės „Justin 3“ įkūrėjas Justinas Stanislovaitis ir tarptautinių konkursų laureatė, Pranciškonų gėrio ambasadorė, profesionali smuikininkė Agnė Doveikaitė susibūrė į netikėtą duetą.

Jie, gražiausias metų šventes švenčiantiems Vilniuje, paruošė šventinį koncertą, su nauja programa. Koncerte skambės daug kalėdinės muzikos ir dainų, tačiau, ar tik tokia muzika turėtų skambėti šiuo laikotarpiu? Apie tai – Agnė ir Justinas.

Kokią muziką reikėtų pasirinkti žiemos švenčių laikotarpiu?

Justinas: Manau tokią, kuri Jums sukelia gerus jausmus. Ir visiškai nėra svarbu, kokia tai muzika bus. Juk Jūs jos klausotės ir ji patinka būtent Jums.

Agnė: Ypatingai tinka Kalėdinės dainos. Pati pastebėjau, kad bent man jos labiausiai sukelia šventinę nuotaiką.

Kokia daina ar melodija asocijuojasi su Kalėdomis? Kokia jums gražiausia?

Justinas: Šiuo metu man „labiausiai kalėdinė“ daina yra Coldplay „Christmas Lights“. Joje telpa viskas – ilgesys, apmąstymai ir šviesus finalas.

Agnė: Man labai patinka George Michael „Last Christmas“. Yra labai gražių  ne tik populiarios, bet ir klasikinės muzikos kūrinių ar giesmių. Pavyzdžiui, „Tyli naktis“, jai skambant, visada jaučiama nepaprasta atmosfera.

Žiemos šventės – įtemptas, ar kaip tik poilsio laikas?

Justinas: Kaip kam. Žmonės sakytų, kad muzikantui šventės yra įtemptas laikotarpis, bet aš mėgstu koncertus, daug koncertų,  renginių ir tuo mėgaujuosi. Kuo daugiau koncertų, tuo geresnės žiemos šventės.

Justinas Stanislovaitis/Asmeninio albumo nuotr.
Justinas Stanislovaitis/Asmeninio albumo nuotr.

Agnė: Žiemos šventės man itin džiaugsmingas laikotarpis, nes visas miestas pasipuošia, daug gražių prasmingų renginių vyksta, kuriuose tenka dalyvauti. Man taip pat patinka koncertuoti, todėl nepavadinčiau šio laikotarpio darbymečiu, o kaip tik sakyčiau, kad tai maloniai užimtas laikas.

Be ko neįsivaizduojate žiemos švenčių?

Justinas: Vienareikšmiškai be eglutės ir be kalėdinių dainų.  

Agnė: Kalėdinės dainos, šviečiančios girliandos, eglės kvapas, mandarinai ir šeima – be šių dalykų man Kalėdos ne Kalėdos.

Kaip švęsite šventes, kokių turite kūrybinių planų šiuo laikotarpiu?

Justinas: Šv. Kūčios yra šventa diena, todėl jas, žinoma,  praleisiu su šeima, o visos kitos dienos, kaip jau minėjau, yra darbymetis.

Agnė: Turime šeimos tradiciją švesti Kūčias labiau nei Kalėdas, todėl per jas važiuosiu aplankyti artimųjų, na, o visos kitos dienos bus užimtos koncertais. Koncertuosime kartu su Justinu  gruodžio 28 dieną „White Piano Hall“ koncertų salėje Vilniuje. Pristatysime savo naująjį projektą – šventinį koncertą, kuriam kasdien skiriame laiko.  Dovanosim naują programą, nuo gerai žinomų kalėdinių dainų iki populiarios muzikos koverių ir Justino kūrybos dainų.

Ko palinkėtumėte mūsų skaitytojams švenčių proga?  

Justinas: Kad ir kaip galbūt banaliai nuskambės, bet linkiu ramybės. To šiais laikais itin trūksta. Visi lekia, skuba, netgi ne pačiame skubėjime problema, o visame strese, kurį patys susikuriam ir dar užkrečiam kitus. Tad būkime ramūs ir draugiški vieni kitiems  ne tik per šventes. 

Agnė: Šis laikotarpis puikus aplankyti artimuosius, pabūti su šeima, pasidžiaugti vienas kitu, todėl linkiu daug meilės jums ir gražių, jaukių švenčių.

Šventinis koncertas

Gruodžio 28 dieną, 16 val. „White Piano Hall“ koncertų salėje vyks šventinis koncertas „Viva La Vida“. Išvertus iš ispanų kalbos „Viva La Vida“ reiškia „švęskime gyvenimą“. Tad švęskime jį kartu su muzika, kurią atliks vieni geriausių Lietuvos atlikėjų – Agnė Doveikaitė (smuikas), Justinas Stanislovaitis (gitara, vokalas, fortepijonas) ir Mantas Macijauskas (būgnai, perkusija).

Koncerto programoje išgirsite ne tik kalėdinius šlagerius, bet ir Coldplay „Viva La Vida“, Bryan Adams „Christmas time“, The Greatest Showman „Rewrite The Stars“, Michael Buble „Feliz Navidad“, Dean Martin „Let it Snow“, Wham! „Last Christmas“, FROZEN „Let It Go“ ir kt.

Žmonės.lt

Temos:

Muzika Koncertas

Naujausi straipsniai