Smokingu pasipuošęs Danielius Bunkus į kalėdinį vakarėlį atvyko su drauge Justina

Justina Stambrauskaitė ir Danielius Bunkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-20 11:37
Sostinės viešbutyje „Stikliai Relais&Chateaux“ penktadienio vakarą jau antrus metus iš eilės kviestinė publika susirinko į šveicariškų „Hublot“ laikrodžių kalėdinį renginį, kurį surengė Šmuilovičių šeima. Vakaro nepraleido ir smokingu pasipuošęs Danielius Bunkus – jis į renginį atvyko su mylimąja Justina Stambrauskaite.

Renginį, vedė radijo laidų vedėjas Rolandas Mackevičius, naujausius „Hublot“ laikrodžių modelius vakaro metu pristatė ponas David Camba, „Hublot“ vadovas Europai ir Rusijai. 

Susirinkę svečiai vaišinosi šampanu, konjaku, gurmaniškais užkandžiais. Vakaro kulminacija tapo viešbučių tinklo „Mandarin Oriental“ loterija, kurioje buvo galima laimėti viešnagę viešbutyje. Prizą nugalėtojui įteikė Vadimas Ovcharovas,  viešbučių tinklo pardavimų vadovas Rytų Europai.

Prabangus vakarėlis sudomino visą būrį žinomų žmonių: čia apsilankė renginių organizatorė Rasa Arlauskienė ir Sergejus Troščenkovas, verslininkės Danguolė Stachura ir Irena Marozienė, modelis Simona Starkutė, stilistė Asta Valentaitė, dainininkas Justinas Jarutis, dizainerė Ramunė Piekautaitė ir Kęstutis Verslovas, Simonas ir Agnė Grigaliūnai.

Vakarėlio nepraleido ir Danielius Bunkus. Jis į šventę atvyko pasipuošęs kostiumu, kartu su savimi atsivedė ir mylimąją – renginių organizatorę Justiną Stambrauskaitę. Mergina taip pat pasistengė atrodyti puikiai: savo seksualumą pabrėžė vilkėdama juodą suknelę nuoga nugara. Jausmų vienas kitam įsimylėjėliai nebeslepia jau kelis mėnesius.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai