SMARTHIT skelbia istorijų konkursą „Siekiantiems tobulybės“: laimėk išmanųjį „Apple“ laikrodį!

SMARTHIT
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-01 17:02
Visada svajojai sekti savo fizinį aktyvumą, sudegintų kalorijų kiekį ar širdies ritmą sportuojant? Dalyvauk SMARTHIT rengiamame istorijų konkurse „Siekiantiems tobulybės“ ir pasitik vasarą su naujuoju „Apple“ laikrodžiu!

Ką reikia daryti norint jį laimėti? Viskas labai paprasta. Papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizasApple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Band, bus įteiktas konkurso laimėtojui, už kurio istoriją bus daugiausia surinkta balsų iš portalo zmones.lt lankytojų ir komisijos, kurią sudaro Edvardas Žičkus, Lavija Šurnaitė, Jurga Baltrukonytė, Gediminas Žilinskas, Deimantė Kazėnaitė.

Kiti finalininkai laimės SmartHit IV dovanų rinkinius, kuriuos sudaro:

 • Antros vietos nugalėtojui bus skiriama SmartHit IV rinkinys, kurį sudaro 5 SmartHit IV komplektai;
 • Trečios vietos nugalėtojui bus skiriama SmartHit IV rinkinys, kurį sudaro 3 SmartHit IV komplektai.
 • 1–3 vietos nugalėtojų istorijos bus išspausdintos žurnale „Žmonės“, o nugalėtojai dalyvaus G. Žilinsko profesionalioje fotosesijoje.

Kaip bus renkami nugalėtojai?

50 % balsų skaičiuosis portalo zmones.lt lankytojų balsai, kitus 50 % surinks komisijos vertinimas. Nugalėtojai bus renkami birželio 4 d. ir skelbiami portale www.zmones.lt

„Siekiantiems tobulybės“ konkurso TAISYKLĖS

 1. Organizatorius: akcijos organizatorius yra UAB VALENTIS. Akcijos partneris: UAB MEDIA BITĖS.
 2. Vieta: portalas www.zmones.lt
 3. Žaidimo laikotarpis. Žaidimo pradžia – 2018 m. gegužės 3 d., pabaiga – 2018 m. birželio 3 d. (imtinai).
 4. Konkurse gali dalyvauti – fiziniai asmenys, kurie konkurso laikotarpiu įvykdė konkurso sąlygas, t. y. nurodytu el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt atsiuntė savo istoriją, nuotraukas ar vaizdo įrašą, kuriuose jie pasakoja, kas jiems yra tobulybė ir kaip jos siekia.
 5. Žaidimo prizas: Apple Smart Watch Series 3.
 6. Žaidimo laimėtojai yra išaiškinami birželio 4 d. ir paskelbiami portale www.zmones.lt konkurso polapyje.
 7. Laimėtojas privalo per 7 dienas patvirtinti savo laimėjimą ir atsiimti laimėtą prizą.
 8. Jaunesni nei 18 metų asmenys konkurse gali dalyvauti tik gavę tėvų, globėjų ar rūpintojų sutikimą. Jei konkurse dalyvauja jaunesni nei 18 metų asmenys, laikoma, kad jų tėvai, globėjai ar rūpintojai susipažino su šiomis Taisyklėmis ir davė leidimą dalyvauti konkurse.
 9. Konkurse turi teisę dalyvauti kiekvienas asmuo, kuris yra susipažinęs su Žaidimo Taisyklėmis, su jomis sutinka, jas vykdo.
 10. Konkurso laimėtojas sutinka būti skelbiamas konkurso Organizatoriaus ir partnerių internetiniuose tinklalapiuose, socialinių tinklų paskyrose.
 11. Jei laimėtojui yra mažiau nei 18 metų, atsiimti sertifikato turi atvykti vienas iš laimėtojo tėvų, globėjų ar rūpintojų.
 12. Laimėtojas, taisyklėse nustatyta tvarka neatsiėmęs prizo, netenka teisių į jį. Tokio laimėtojo nustatymas tampa negaliojančiu.
 13. Konkurso dalyviai žino, sutinka ir leidžia, kad konkurso metu pateikti jų asmens duomenys būtų naudojami konkursui organizuoti ir vykdyti, įskaitant laimėtojo atranką, laimėtojo viešą paskelbimą, ir būtų tvarkomi rinkodaros bei statistikos ir kitais įstatymų leidžiamais tikslais. Konkurso dalyvis gali atsisakyti, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, siųsdamas prašymą panaikinti jo duomenis el. paštu: siekiantiems.tobulybes@zmones.lt
 14. Konkurse dalyvaujantys asmenys įsipareigoja išsamiai susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir sutinka laikytis jų ir Organizatoriaus priimtų KONKURSO sprendimų.
 15. Organizatorius, įtaręs Konkurso Taisyklių pažeidimą, turi teisę atidėti prizo perdavimą Konkurso dalyviui iki tyrimo pabaigos. Jeigu tyrimo metu paaiškėja, kad Konkurso Taisyklės buvo pažeistos, Organizatorius turi teisę pasilikti laimėjimą sau.
 16. Informacija apie vykdomą Konkursą teikiama tinklalapyje www.zmones.lt. Organizatoriai pasilieka teisę keisti Konkurso sąlygas ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti tinklalapyje www.zmones.lt
 17. Jei pasitaikys interneto puslapyje www.zmones.lt ir kitomis informacijos priemonėmis paskelbtų Konkurso taisyklių neatitikimų, galios ir bus taikomos interneto puslapyje www.zmones.lt skelbtos Konkurso Taisyklės.
 18. Akcijoje gali dalyvauti visi fiziniai asmenys, išskyrus „Valentis“, „Žmonės.lt“ ir UAB „Love media“ darbuotojus ir jų šeimos narius.
 19. Bet kokie skundai Konkurso Organizatoriui pateikiami raštu iki 2018 m. birželio 4 d., el .p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt, Lietuva, išsamiai išdėstant prieštaravimus ir juos pagrindžiant, taip pat pridedant skunde minimus dokumentus ar jų kopijas. Organizatorius išnagrinėja visus skundus ir atsako į juos per 15 (penkiolika) darbo dienų nuo jų gavimo.
 20. Esant nenugalimos jėgos aplinkybėms, Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti Konkursą ir Prizų išdavimą pagal šias Taisykles.
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai