„Smart Pop Up“: tvaraus dizaino ženklai ir sąmoningo vartojimo idėjos

„Smart Pop Up“ renginio dalyviai / Organizatorių nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-08-28 11:00
Tvaraus dizaino objektų naudojimas, sveikas gyvenimo būdas ir nuolatinės atsakymų, į ne visada patogius klausimus paieškos – visa tai gali prisidėti prie kovos su klimato krizės keliama problematika. Tuo įsitikinę ir jau kitą penktadienį Kaune startuosiančio „Smart Pop Up“ organizatoriai, kurie vienoje erdvėje sujungs lietuviško dizaino, kokybiško maisto atstovus ir sąmoningo vartojimo entuziastus.

Pasak „popup.lt“ komandos, į sąmoningumą reiktų žvelgti plačiau, neapsiribojant tik viena kryptimi.

„Atsakingas vartojimas vienija daugybę sričių: madą, maisto kultūrą, kasdienėje buityje naudojamus daiktus. Rinkdamiesi kokybiškus, ilgaamžius dizaino produktus, skatiname vis didėjantį tvarios gamybos principų naudojimą vietinių kūrėjų tarpe. Taip pat atsiranda ir daugiau lietuviškų ženklų, siūlančių buityje pritaikomų prekių, pagamintų iš natūralių ar perdirbtų medžiagų, alternatyvas bei atkreipia dėmesį į sveikos mitybos ir vietinės produkcijos vartojimo svarbą“, – pasakoja „popup.lt“ renginių iniciatorė Erika Paulė.

„Smart Pop Up“ renginių metu atskira erdvė bus skirta ir diskusijoms, kurių metu savo srities profesionalai pasakos apie tvarumo svarbą verslo modelyje, aplinkosaugos keliamus iššūkius ir vartojimo įpročius.

„Renginių metu Kaune ir Vilniuje norime paskatinti dalyvius ir svečius dalintis idėjomis ir kartu ieškoti atsakymų, kaip galime prisidėti prie mus supančios aplinkos saugojimo. „Smart Pop Up“  renginius laikome pozityvia mokymosi platforma, kurioje kiekvienas gali rasti rasti būdus, padėsiančius kiekvieną dieną priimti atsakingesnius sprendimus“, – teigia Erika Paulė.

„Smart Pop Up Kaune vyks rugsėjo 5–6 d., Mykolo Žilinsko dailės galerijoje. Į Vilnių „Smart Pop Up“ persikels rugsėjo 12–13 d. ir renginio svečiai bus laukiami MO muziejuje.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.
Temos:
Stilius

Naujausi straipsniai