Šmaikšti komikų „Ylvis“ improvizacija: kaip žmonės elgiasi „išmaniajame“ lifte?

Grupė Ylvis – tai Norvegijoje gyvenantys Vegardas and Bårdas Ylvisåkeriai / wikimedia.org nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-15 20:22
Esate girdėję norvegų komikų duetą „Ylvis“? Tikriausiai pirma mintis bus, kad ne, tačiau jei priminsime, kad būtent jie sukūrė neįtikėtino populiarumo sulaukusią dainą „What Does The Fox Say?“, savo nuomonę tikriausiai pakeisite...

Norvegijoje gyvenantys Vegardas ir Bårdas Ylvisåkeriai savo karjerą pradėjo dar 2000 metais. Debiutavę kaip broliai komikai, savo kūrybinį kelią jie sėkmingai tęsia iki šiol.

Šiuo metu broliai veda Norvegijoje itin populiarų pokalbių šou „Tonight with Ylvis“, būtent šiai laidai praėjusių metų rugsėjo mėnesį ir buvo sukurta pribloškiančio populiarumo sulaukusi daina „The Fox (What Does the Fox Say?)“. Brolius visame pasaulyje išgarsinusi daina svetainėje „Youtube“ buvo peržiūrėta 410 mln. kartų.

Gerai nusiteikę ir žodžio kišenėje neieškantys komikai savo laidą nuolat reklamuoja, į „Youtube“ svetainę įkeldami šmaikščius ir įdomius vaizdo įrašus, kuriuose išbando žmonių reakciją kiek netikėtose situacijose.

Vienas populiariausių filmukų – „Intelevator“: tai „išmanusis“ liftas, į kurį įlipę žmonės gali ne mygtuko paspaudimu, o balsu nurodyti, į kurį aukštą liftui reikia važiuoti. Negana to, „išmaniajame“ lifte galima susikalbėti net keliomis kalbomis. Vienintelė bėda, kad „dirbtinis“ lifto intelektas dažniausiai supranta tai, ką pats nori suprasti, taigi juo važiuojantiems žmonėms tenka ilgokai pasivažinėti, išklausyti juokingus lifto pokštus, aplankyti ganėtinai keistokas parodas ar atsakinėti į lifto užduodamus klausimus...

Na, o mums belieka smagiai nusiteikti ir pasižiūrėti, kaip šiose šmaikščiose situacijose elgiasi „išmaniojo“ lifto keleiviai:

Vaizdo įrašą žiūrėkite čia.
Ji24.lt
Temos:
Tai įdomu

Naujausi straipsniai