Pasaulio akis prikaustė Melania Trump ir Brigitte Macron: prancūzišką stilių damos supranta skirtingai

Melania ir Donaldas Trumpai susitiko su Brigitte ir Emanueliu Macronais Bastilijos paėmimo dienos proga Paryžiuje / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-14 11:29
Melania Trump ir Donaldas Trumpas vieši Paryžiuje, kur su šalies prezidentu Emmanueliu Macronu ir pirmąja šalies dama Brigitte Macron mini prancūzams itin svarbią nacionalinę šventę – Bastilijos paėmimo dieną.

Šventės išvakarėse atvykusi į Paryžių Melania fotografus džiugino itin subtiliu ir moterišku įvaizdžiu. Iš lėktuvo ji lipo vilkėdama raudoną Christiano Dioro švarkelio ir sijono kostiumėlį. Juo pasipuošusi Melania aplankė Napoleono Bonaparto kapą prie „Les Invalides“ ir leidosi į turą Senos upe.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žavioji Brigitte Macron – visiškas kontrastas saugiam Melanios pasirinktam deriniui. Ji dėvėjo Louis Vuitton mini suknelę, papuoštą baikeriška apykakle ir metalinėmis detalėmis bei nešėsi nedidelį juodą to paties prekės ženklo rankinuką.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Moterys draugiškai bendravo, nevengė apsikabinti, prancūziškai pakštelėti į skruostą ar paimti viena kitos ranką.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Vakarienei abi damos pasirinko prancūzų kūrėjų drabužius. Eifelio bokšte Melania Trump pasirodė vilkėdama Hervé Pierre suknelę. Joje dominavo Prancūzijos ir JAV vėliavų spalvos: raudona, balta ir mėlyna.

Brigitte antrą sykį pasirinko panašų jai tinkantį variantą – Louis Vuitton mini suknelę. Šešiasdešimtųjų madą primenantis kūrinys buvo puoštas gėlių ornamentais. Abi damos vakarui priderino klasikinius juodus aukštakulnius.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Bastilijos paėmimo dieną damos Eliziejaus laukuose stebėjo tradicinį kariuomenės paradą. JAV prezidento žmona pasirinko šviesią gėlėtą suknelę su kaspinu aplink juosmenį.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Brigitte Macron dėvėjo tamsiai mėlyną švarko ir sijono kostiumėlį bei kūno spalvos batelius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai