Smagi aktorių kompanija į vasarišką vakarėlį atvyko prabangiu limobusu

Velta Žygurė-Anužienė, Vaida Kavaliauskaitė, Anicetas Gendvilas ir Valdas Vaitiškis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-21 19:05
Būrys atsinaujinusio serialo „Naisių vasara. Sugrįžimas“ aktorių į vasarišką serialo pristatymo šventę Vilniuje atvyko prabangiu limobusu. O kodėl ne? Juk proga didelė, šventė smagi, o kompanija – nuotaikinga. Taigi serialo pristatymo linksmybės prasidėjo dar keliaujant į renginio vietą.

Prabangus limobusas atsinaujinusio lietuviško serialo aktorius atvežė iki pat renginio vietos – po Baltuoju tiltu sostinėje įsikūrusios vyninės.

Iš akį traukiančio automobilio išlipo serialo aktoriai Aušra Štukytė, Inga Norkutė-Žvinienė, Jūratė Budriūnaitė-Kamrazer, Aurimas Žvinys, Josifas Baliukevičius, Anicetas Gedvilas ir kiti kūrybinės komandos nariai.

Visi skubėjo pasilinksminti: šventės metu kūrybinės komandos laukė grilyje kepti mėsainiai, specialus „Naisių vasara. Sugrįžimas“ „butikas“ ir Naisių miestelio ūkininkų gėrybių degustacija.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Butikas“ sulaukė ypatingo dėmesio. Jame visi norintys galėjo įsigyti drabužius, kuriuos kada nors filmuodamiesi seriale vilkėjo aktoriai, už juos mokėti buvo kviečiami tiek, kiek norėjo. Visos taip surinktos lėšos atiteks Naisių miestelio žemaitukų žirgynui.

„Naisių vasara. Sugrįžimas“ serialo prodiuserė Aušra Vaitkevičienė teigė, kad tokia aukojimo forma, kai kiekvienas norimą rūbą gali įsigyti už jam priimtiną sumą, yra savotiškas žaidimas, kuris padės ištuštinti per ilgus metus kauptą serialo drabužinę.

Na, o apsilankę butike aktoriai sėdo prie stalų: kas galėtų likti abejingas lietuviško ūkio skanėstams ir ką tik iškeptiems mėsainiams...

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Be abejonės, šventės metu pristatytos ir serialo žiūrovų laukiančios naujienos. Serialas „Naisių vasara. Sugrįžimas“ žiūrovus stebins ne tik atsinaujinusiu pavadinimu, bet ir būriu garsių aktorių, kurių kuriami herojai įsisuks į pasaulį sužavėjusio siužeto vingius.

Antai I.Norkutei-Žvinienei šiame seriale patikėta sukurti našlės Jūratės vaidmenį – kone pagrindinį. Pagrindinius intriguojančius vaidmenis kurs ir aktorė Aušra Štukytė bei po ilgos pertraukos į televiziją grįžtanti Jūratė Budriūnaitė-Kamrazer.

Vaidins ir kiti gerai pažįstami aktoriai – o kaipgi be Naisių kaimo herojus įkūnijančių Sigito Jakubausko, Aurimo Žvinio, Rimanto Bagdzevičiaus, Nijolės Mirončikaitės, Elidos Dubinskytės-Šimaitės ir kitų...

„Naisių vasara. Sugrįžimas“ žiūrovų lauks ne tik įspūdingi gamtos vaizdai, bet ir intriguojantis siužetas, atkeliavęs iš Pietų Amerikos. Argentiniečių televizijos serialo „Blind Date“ siužetas žavi jau beveik 50 pasaulio šalių žiūrovus, o nuo šios vasaros intriguos ir serialo „Naisiai. Sugrįžimas“ gerbėjus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai