Šlovę pelnęs „NoAGE“ – užkariauja Lietuvą ir pasaulį

„NoAge“ Lietuvoje ambasadoriai – Daina Bosas ir Saugirdas Vaitulionis / Loretos Kondratės nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Lietuva ir pasaulis turi kuo didžiuotis, o tuo įsitikinti buvo galima Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje. Kviestinei publikai čia pristatytas pasaulinę šlovę pelnęs „NoAGE“.

Remdamiesi mokslo pripažintomis senėjimo teorijomis ir laikantis aukščiausių gamybos standartų, Šveicarijos ir Lietuvos mokslininkai „NoAGE“* kūrė ir vystė dešimt metų. Juo prekiauja prestižiniai pasauliniai grožio salonai ir prekybos tinklai, tokie kaip Londone veikiantis prabangusis „Harrods“.

Unikalus „NoAGE“ poveikis įrodytas tyrimu, kuris ir buvo pristatytas šio renginio metu. Galima drąsiai teigti, kad aprašomas efektas – nėra tik tušti pažadai. Tai – faktai: elastinga ir švytinti oda, sveiki ir stiprūs nagai, stipri imuninė sistema, sugrįžęs energingumas, žvilgantys ir gyvybingi plaukai, ląstelių terapija.

„NoAGE“ maisto papildai / Gamintojo nuotr.

„NoAGE“ veikia kaip antioksidantas, priešuždegimiškai ir palaiko kraujo rodmenų stabilumą: leukocitų, neutrofilų, trombocitų, eritrocitų, hemoglobino ir hsCRP.

Tyrimo „NoAGE poveikis odai ir kraujo rodikliams“ išvadose akcentuojama, jog teigiami pokyčiai matyti jau po 5 savaičių, o geresniam rezultatui pasiekti rekomenduojama vartoti produktą ne trumpiau nei 15 savaičių: šitaip dar labiau pagerinsite odos elastingumą ir drėgmės lygį, sumažinsite eritemą (odos raudonį).

Renginio metu „AKSES Swiss“ GmbH savininkė ir vadovė Rima Balanaškienė įkvepiančiai kalbėjo apie meilės ir senėjimo sinergiją, o dr. Vladas Sniečkus su visais pasidalino 10 metų trukusiu „NoAGE“ kūrimo keliu ir išsamiomis senėjimo teorijomis.

Puikus duetas – šeimoje mama ir dukra, versle – įkūrėja ir verslo tęsėja – Rima Balanaškienė ir Vytautė Balanaškaitė-Šatė. / Loretos Kondratės nuotr.

„NoAGE“ tyrėjų komandos lyderė, doc. dr. Diana Barragan Ferrer pristatė biomedicininio tyrimo rezultatus, oficialiai patvirtinančius „NoAGE“ poveikį.

*Maisto papildai. Cinkas padeda palaikyti normalią nagų būklę; Cinkas ir vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą; Kininis ženšenis padeda palaikyti gyvybingumą; Selenas padeda palaikyti normalią plaukų būklę; Niacinas padeda palaikyti normalią odos būklę ir energijos apykaitą; Vitaminas D atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese; Cinkas padeda palaikyti DNR sintezę. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

„NoAGE“ pristatymo renginys (53 nuotr.)
+47
Skaitykite daugiau