Slovakijos manekenė teisiama už britų milijonieriaus nužudymą

Majka Marica Kukučova ir Andrew Bushas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-24 14:53
Slovakų manekenė Majka Marica Kukučova, teisiama už savo buvusio širdies draugo, britų milijonieriaus Andrew Busho nužudymą, pirmadienį teisme su ašaromis liudijo, kad jis išsitraukė pistoletą ir šis iššovė, kai jie dėl jo grūmėsi.

Kaltintojai sako, kad Majka Marica Kukučova du kartus šovė Andrew Bushui į galvą ir vieną kartą – į petį. Incidentas įvyko milijonieriaus namuose Esteponos kurorte Ispanijos pietuose 2014 metų balandžio 5 dieną.

Kaltintojai siekia 20 metų kalėjimo bausmės.

26 metų Majka Marica Kukučova liudijo nežinojusi, kiek šūvių buvo paleista, nes pirmasis buvęs toks garsus, kad ją kuriam laikui apkurtino ir ji po to nieko negirdėjusi.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

„Nenorėjau jam pakenkti, – šniurkščiodama ir stengdamasi sulaikyti ašaras sakė Majka Marica Kukučova. – Ginklas tiesiog iššovė. Aš tik norėjau ištrūkti iš jo rankų.“

Prisiekusiųjų teismas Malagoje prasidėjo pirmadienį ir turėtų užtrukti mažiausiai tris dienas.

Andrew Bushui buvo 48 metai, jam priklausė juvelyrikos parduotuvė Didžiojoje Britanijoje, kur Majka Marica Kukučova dirbo prieš persikraustydama į Ispaniją.

Daugiau kaip dvejus metus draugavusi pora išsiskyrė maždaug mėnuo prieš nužudymą. Manekenė liudijo, kad dvi dienas praleido viena jo namuose ir kad jis po kelionės atvyko su drauge ruse, Marija Korotajeva.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Namuose radęs Majką Maricą Kukučovą, Andrew Bushas pasakė Marijai Korotajevai išeiti iš namo ir sėsti į jo automobilį, o tada jis ir Majka Marica Kukučova ėmė ginčytis, liudijo įtariamoji.

Kai Andrew Bushas buvo nušautas, Majka Marica Kukučova liepė Marijai Korotajevai išlipti iš automobilio ir nuvažiavo. Įtariamoji taip pat yra kaltinama Andrew Busho automobilio pavogimu.

Majka Marica Kukučova pabėgo į Slovakiją, bet po keturių dienų pasidavė policijai ir po mėnesio buvo išduota Ispanijai.

Teismo posėdyje dalyvavo Andrew Busho sesuo ir dukterėčia, Majkos Maricos Kukučovos tėvai ir Marija Korotajeva.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama