Slidinėjimo drabužių kolekcijos pristatyme – žinomi veidai

Slidinėjimo drabužių kolekcijos pristatyme – žinomi veidai/V. Korozer nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-15 11:40
Ketvirtadienio vakarą Vilniuje vyko naujos „Audimo“ slidinėjimo drabužių kolekcijos pristatymas. Jį drabužių gamintojai surengė jaukioje aplinkoje, kelionių organizatorių „Hi Mountains“ biure, taip paminėdami šiais metais prasidėjusią abiejų prekės ženklų partnerystę.

Išbandyti aktyviam laisvalaikiui skirtų drabužių susirinko būrys žinomų žmonių. Pristatyme dalyvavo atlikėjas Vaidas Baumila, modelių agentūros įkūrėja Renata Mikailionytė, televizijos laidų vedėjas Mindaugas Ponomariovas (žinomas kaip Ozis), treneris Tadas Pocius, „Audimo“ ambasadoriai Marius Staniulis ir Greta Gedminaitė, prekės ženklo „Saulė teka“ įkūrėja Saulė Budaitė-Petrašiūnienė, jos vyras, komunikacijos agentūros „Paperplanes“ vadovas Vytautas Petrašiūnas ir daugelis kitų svečių. 

„Audimo“ dizainerė Gertrūda Ramūnaitė sako, kad ši kolekcija yra minimalistinės stilistikos, aiškių, švarių linijų.

„Slidinėjimo drabužių spalvos modernios ir prabangios, o kurdami kolekciją ypatingai daug dėmesio skyrėme patogumui. Svarbu, kad keliautojai ne tik atrodytų stilingai, bet ir jaustųsi gerai tiek su slidėmis, tiek su slidinėjimo lenta. Naujiena ta, kad striukių gobtuvai pritaikyti dėvėti ir ant šalmų. Norėjome, kad drabužiai būtų kuo universalesni ir juos dėvėti bei jaustis laisvai būtų galima ne tik kalnuose, bet ir mieste“, – sako ji.

Naujausi straipsniai