Slaptos Lino Kleizos ir Agnetos Karalevičiūtės vestuvės apsaugos apsupty: svečiai į Šešuolėlių dvarą atvyko ir „Maserati“, ir sraigtasparniu

Slaptos Lino Kleizos ir Agnetos Karalevičiūtės vestuvės / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Krepšininkas Linas Kleiza (29) ir jo išrinktoji Agneta Karalevičiūtė (26) šeštadienį Širvintų rajone esančiame Šešuolėlių dvare iškėlė savo vestuvių puotą, praneša portalas Žmonės.lt.

Pora vestuvių detales, vietą ir laiką kruopščiai slėpė, mat nepageidavo jokio pašalinio dėmesio. Šešuolėlių dvaro teritoriją iš visų pusių saugojo apsaugos darbuotojai, jie kiekvieną smalsuolį, panorėjusį prieiti arčiau, griežtai varė lauk.

Prie pagrindinio įvažiavimo į dvaro teritoriją taip pat budėjo apsaugos darbuotojai, kurie kruopščiai tikrino kiekvieną įvažiuoti norintį automobilį – pagal sąrašą buvo tikrinamos svečių pavardės.

Slaptos Lino Kleizos ir Agnetos Karalevičiūtės vestuvės (59 nuotr.)
+53

Portalo Žmonės.lt šaltinių žiniomis, pora buvo užsiregistravusi septynioliktai valandai santuokai Šešuolėlių Švč. Mergelės Marijos, Visų malonių Tarpininkės, bažnyčioje, tačiau vėliau buvo pranešta, kad ceremonija joje neįvyks.

Šešuolėlių Švč. Mergelės Marijos, Visų malonių Tarpininkės, bažnyčia / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Nuo prabangių automobilių iki sraigtasparnio

Į slaptą šventę itin prabangiais automobiliais atvyko krepšininkas Robertas Javtokas su žmona Vilma, krepšininkas Darjušas Lavrinovičius su žmona Edita, aktorė Nijolė Narmontaitė, praėjusį savaitgalį savo santuoką priesaika bažnyčioje sustiprinę krepšininkas Jonas Valančiūnas su žmona Egle, prodiuseris Rolandas Skaisgirys su žmona Vaida, Mindaugas ir Vaiva Balčiūnai bei kiti.

Šešuolėlių Švč. Mergelės Marijos, Visų malonių Tarpininkės, bažnyčia / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Tuo tarpu verslininkas Tautvydas Barštys į uždarą šventę atvyko sraigtasparniu – apsukęs kelis ratus virš dvaro, nusileido šalia jo esančioje pievoje. Verslininkas, išlipęs iš sraigtasparnio, nuskubėjo į puotą – rankoje jis nešėsi baltą rožės žiedą.

Keliolika minučių prieš aštuonioliktą valandą iš dvaro pusės atsklido Mendelsono maršo garsai ir girdėjosi sujudimas – tikėtina, kad visi sveikino jaunavedžius. Po vestuvinio maršo svečiai mėgavosi gyvo garso koncertu – buvo girdėti legendiniai „Hiperbolės“ hitai bei įvairios populiarios gyvai atliekamos baladės.

Šešuolėlių Švč. Mergelės Marijos, Visų malonių Tarpininkės, bažnyčia / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Slėpė savo jausmus

Praėjusį sezoną Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandoje rungtyniavęs L.Kleiza savo mylimajai pasipiršo 2013 metų pabaigoje. Krepšininkas tuomet ant piršto Agnetai užmovė įspūdingą sužadėtuvių žiedą.

Kalbos apie krepšininko piršlybas pasigirdo dar 2013 metų vasarą. L.Kleizai besiruošiant Europos krepšinio čempionatui, jo palaikyti į varžybas ateidavo ir Agneta. Tąsyk ne vieno dėmesį atkreipė ant jos rankos bevardžio piršto sužibęs įspūdingas žiedas. 

Šių metų sausį pora slapta susituokė ir apie savo santuoką viešai neatviravo, taip sukeldami daug spėlionių, ar ji iš tiesų įvyko. Vis dėlto abejones prasklaidė pati  Agneta, socialiniame tinkle „Facebook“ pasikeitusi mergautinę pavardę ir pasivadinusi Agneta Kleiziene.

Buvusios „Olialia“ mergaitės ir krepšininko artima draugystė viešumon iškilo 2011-ųjų vasarą. Vėliau, L.Kleizai išvykus į JAV žaisti NBA lygoje, krepšininkas tvirtino, kad jo santykiai su Agneta nutrūko, tačiau 2012-ųjų rugpjūtį iš Londono olimpiados į Vilnių grįžusį Liną Kleizą pasitiko ne kas kitas, o Agneta.

Susižadėjo Linas Kleiza ir Agneta Karalevičiūtė (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau