Slaptos karališkosios vestuvės: susituokė princesė Beatrice ir Edoardo Mapelli Mozzi

Princesė Beatrice ir Edoardo Mapelli Mozzi/ SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-17 15:18
Dėl pasaulinės koronaviruso sukeltos pandemijos Karalienės Elizabeth II anūkė, Jorko princesė Beatrice (31), ir jos mylimasis, nekilnojamo turto vystymo ir plėtros įmonės „Banda“ įkūrėjas Edoardo Mapelli Mozzi (37), atšaukė gegužės mėnesį turėjusias įvykti vestuves. Vis dėlto, karališkoji pora savo šventės ilgam laikui nenukėlė – slapta susituokė liepos 17-osios rytą.

Portalas „The Evening Standard“ pranešė, kad vestuvių ceremonija įvyko Visų Šventųjų koplyčioje, Vindzoro didžiajame parke.

Tiesa, iškilmingoje šventėje dalyvavo tik patys artimiausieji – princas Philipas,  prie altoriaus dukrą lydėjęs princas Andrew bei dar 20 svečių, kuriuos sudarė šeimos nariai ir artimiausi karališkosios poros draugai.

Pranešama, kad vestuvės vyko laikantis visų saugumo rekomendacijų bei saugaus atstumo.

Užsienio žiniasklaida skelbia, kad karališkoji pora norėjo susituokti dar prieš karalienei Elizabeth II išvykstant atostogauti į Balmoralo rezidenciją. 

Princesė Beatrice ir Edoardo Mapelli Mozzi/ SCANPIX nuotr.
Princesė Beatrice ir Edoardo Mapelli Mozzi/ SCANPIX nuotr.

Primename, kad naujieną apie poros sužadėtuves karališkieji rūmai pranešė rugsėjo mėnesį.

„Jorko kunigaikštis ir kunigaikštienė labai džiaugiasi galėdami pranešti apie Jos Didenybės princesės Beatrice ir Edoardo Mapelli Mozzi sužadėtuves. Jos Didenybė ir ponas Mapelli Mozzi susižadėję jau kurį laiką – sužadėtuvės įvyko šį mėnesį Italijoje. Vestuvės įvyks 2020 metais. Daugiau detalių atskleisime vėliau“.

Princesė Beatrice ir Edoardo Mapelli Mozzi/ SCANPIX nuotr.
Princesė Beatrice ir Edoardo Mapelli Mozzi/ SCANPIX nuotr.

Kiek vėliau apie sužadėtuves oficialiai pasisakė ir patys įsimylėjeliai: „Mes labai džiaugiamės galėdami pasidalyti naujienomis apie sužadėtuves. Nekantraujame kartu pradėti šį gyvenimo nuotykį ir nesulaukiame kada tapsime sutuoktiniais. Mus sieja bendri pomėgiai ir vertybės, žinome, kad tai mums atneš ilgus ir pilnus meilės bei džiaugsmo metus“. 

Tiesa, dėl koronaviruso baimių kvietimai į vestuves išsiųsti taip ir nebuvo. Balandžio mėnesio viduryje karališkoji pora paskelbė, kad gegužės 29-ąją turėjusios įvykti vestuvės – oficialiai atšaukiamos.

Naujausi straipsniai