Slaptas gerbėjas Nataliją Bunkę nustebino gėlėmis: „Jei prisipažins, pakviesiu kavos. Esu laisva“

Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-26 15:22
Kai iš lovos išlipi ne ta koja, kai niekur nespėji ir esi piktas ant viso pasaulio, turbūt labiausiai padeda netikėtos staigmenos. Pirmadienio rytą visas pyktis kaipmat išgaravo Natalijai Bunkei, kai kurjeris ją maloniai nustebino įteikdamas rausvų rožių puokštę nuo slapto gerbėjo.

Ryte ruošdama sūnų į mokyklą Natalija Bunkė buvo ne kokios nuotaikos, tačiau maloni staigmena kaipmat praskaidrino jos dieną.

„Šiandien visa pikta ryte ruošiau vaiką į mokyklą, susišiaušusi susirišau du kuodus ant galvos, skubėdama su vaiku pro duris išėjau ir sutikau kurjerį su gėlių puokšte. Jis sako: „Čia liepė perduoti rožiniam uraganui“, – Žmonės.lt pasakojo Natalija Bunkė.

„Rožinis uraganas“ yra vėl atgimstančios grupės „Yva“ pravardė: „Mūsų visų aplinka dabar būtent taip mus ir vadina.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau dainininkė niekaip negali sužinoti, kas tą puokštę užsakė. „Vis bandau sužinoti, kas mane nustebino, nes tikrai neįsivaizduoju. Kartais būna, kad sulaukiu tokių netikėtų dovanų, bet dažniausiai vis tiek žinau, nuo ko ji yra – kai turiu kokį gerbėją ar draugą. O dabar esu visiškai laisva moteris ir tikrai aplinkui nezuja gerbėjai. Todėl man labai keista. Tikiuosi, kad prisipažins“, – juokėsi Natalija.

TAIP PAT SKAITYKITE: Natalija Bunkė pirmąkart parodė tatuiruotę – magnoliją ant juosmens ir klubo

O prisipažinti tikrai vertėtų – žada pakviesti į pasimatymą. „Jeigu prisipažins, tai norėčiau pakviesti kavos, susipažinti reikėtų tada“, – Žmonės.lt sakė Natalija Bunkė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai