Slapta susituokę Agnė Jagelavičiūtė ir Mantas Volkus nebevengia viešumos

Agnė Jagelavičiūtė ir Mantas Volkus / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-27 20:02
Pirmadienio vakarą kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ vyko iškilminga Mariaus Ivaškevičiaus režisuoto filmo „Santa“ premjera. Raudomuoju kilimu žengė M.Ivaškevičius ir pagrindiniai aktoriai – Ovidijus Petravičius, Sandra Daukšaitė-Petrulėnė bei Tommi Korpela. Filmo premjeros nepraleido ir stilistė Agnė Jagelavičiūtė, kurią atlydėjo jos vyras Mantas Volkus.

Tai bene pirmasis Agnės ir jos vyro pasirodymas drauge viešame renginyje, kuriame Mantui Volkui teko pozuoti greta žmonos ir atiduoti duoklę fotografams.

Žmonės.lt primena, kad pora po kelių mėnesių draugystės susituokė gruodžio devintąją Kėdainių civilinės metrikacijos skyriuje.

Ištekėjusi A.Jagelavičiūtė pasirinko vyro pavardę ir tapo Agne Volkiene, tačiau kūrybinėje veikloje ir toliau prisistato kaip Jagelavičiūtė.

Į filmo „Santa“ premjerą pirmadienio vakarą atvyko būrys žinomų žmonių. Ieva Norkūnienė su vyru, Algirdas Kaušpėdas su žmona Vilija, Renata Mikailionytė, Vaida Genytė, Saulius Prūsaitis ir Agnė Kuzmickaitė, Eglė Skrolytė, Giedrė Kilčiauskienė, Aistė Jasaitytė-Čeburiak, Katerina Voropaj, Jurgita Jurkutė-Širvaitė su vyru Ryčiu ir kiti.

 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai