Aktorė Margot Robbie pirmą kartą prakalbo apie savo vyrą

Margot Robbie / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-18 18:24
2016 metų gruodį australų aktorė Margot Robbie (26 m.) slapta ištekėjo už britų režisieriaus asistento Tomo Ackerley. Pora nekalbėjo apie savo santykius, nepasakojo apie vestuves.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tačiau neseniai filmo premjeros „Lik sveikas, Christopheri Robinai“ (Goodbye Christopher Robin) proga Margot Robbie leidiniui „US Weekly“ vietoj įprasto „nekomentuoju asmeninio gyvenimo“, šiek tiek praskleidė šydą nuo savo gyvenimo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Mudu su vyru buvome kambario draugai dar gerokai iki tol, kol pradėjome susitikinėti. Taip kad aš dabar dalijuosi buitimi su tuo pačiu savo kaimynu – tai nuostabu. Tik anksčiau mes gyvenome kartu ir su kitais žmonėmis, o dabar tik dviese, jaučiamės labai subrendę“, – su šypsena pasakojo aktorė.

Margot Robbie ir Tomas Ackerley susipažino 2014 metais juosto s„Prancūziška siuita“ filmavimo metu. Margot atliko vieną pagrindinių vaidmenų, o Tomas buvo režisieriaus padėjėjas.

„Volstrito vilke“ greta Leonardo DiCaprio sužibėjusi, o paskui tokiuose kino hituose kaip „Savižudžių būrys“, „Tarzanas: džiunglių legenda“ ir kt. vaidinusi aktorė vestuves iškėlė savo gimtojoje Australijoje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Su Holivudo žvaigžde Margot Robbie susipažinusi Dalia Ibelhauptaitė: „Ji visiškai kitokia“

Žiniasklaidoje pasklidus pranešimams, kad Margot Robbie greičiausiai ištekėjo, pati aktorė netrukus patvirtino šias kalbas – savo „Instagram“ paskyroje publikavo nuotrauką, kurioje didžiuodamasi rodo įspūdingą žiedą ant rankos.

A photo posted by @margotrobbie on

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai