Šlagerių karaliene tapusi Evelina Sašenko: „Laimėjimas įrodo, kad einu geru keliu“

Evelina Sašenko ir Romas Bubnelis / Laimos Geležiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-08-05 11:09
Šlagerių festivalis „Palanga 2012“, pirmajį rugpjūčio savaitgalį vykęs kultūros centre „Birutės uostas“, kvietė prisiminti senas, tačiau nesenstančias melodijas. Tarptautinį festivalį tradiciškai vainikavo šlagerių karalienės ir karaliaus rinkimai. Šiemet juose nugalėjo Evelina Sašenko ir Romas Bubnelis.

„Šlagerių festivalis – tai renginys, į kurį visada norisi sugrįžti, o po jo dar metus niūniuoti įstrigusias melodijas“, – juokėsi energingoji dainininkė, festivalio sumanytoja ir siela Birutė Petrikytė.

Rugpjūčio 3-4 dienomis festivalio scenoje „Birutės uoste“ įvyko azartiška muzikinė kova dėl Šlagerių karaliaus ir karalienės, vicekaraliaus ir vicekaralienės, princo ir princesės titulų. Garbingiausias karūnas užsidėjo muzikiniame pasaulyje savo vertę jau seniai įrodę populiariosios muzikos atlikėjai Evelina Sašenko ir Romas Bubnelis.

„Mis Pasaulis“ konkursui aš nelabai tinku. Super, kad nors karalienės titulą gavau“, – juokavo Evelina, šeštadienį Palangoje išrinkta šlagerių karaliene.

Laimos Geležiūtės nuotr.
Laimos Geležiūtės nuotr.

Portalui Žmonės.lt Evelina pasakojo, kad pelniusi šį titulą itin džiaugiasi. „Jaučiuosi gerai. Juk visą laiką malonu užimti prizinę vietą. O šis laimėjimas mano karjeroje reiškia, jog reikia stengtis ir eiti toliau. Jis įrodo, kad einu geru keliu, o tai mane džiugina“, – sakė ji.

Praėjusiais metais Lietuvai tarptautiniame dainų konkurse „Eurovizija 2011“ atstovavusi dainininkė pasakojo, kad ir Palangoje nesitikėjo laimėti. Mat iš įvairiausių šalių sugužėjusios varžovės buvo labai stiprios.

„Iš tiesų, aš net nesitikėjau tapti šlagerių karaliene. Festivalio metu manęs klausinėjo, kaip aš manau, kas laimės. Buvo daug stiprių atlikėjų iš užsienio ir Lietuvos. Man labai malonu, kad būtent mane išrinko karaliene“, – pasakojo Evelina.

Taip pat išrinkti du šlagerių vicekaraliai Aleksanderis Jelovskijus (Rusija) bei Jevgenijus Sluckijus (Baltarusija), bei dvi vicekaralienės – Milda Marcinkėnaitė ir Liucelia Roldan Acosta (Kuba). O štai princo ir princesės titulus gavo Berdibekas Kulgarajevas (Kazachstanas) su Salome Dolidze (Gruzija). Taip pat visi iš užsienio atvykę atlikėjai bei komisija buvo apdovanoti Auksiniu santarvės ženklu už santarvės skatinimą.

Festivalyje taip pat dalyvavo ir dėl karūnų rungėsi Birutė Petrikytė, Asta Pilypaitė, Rytis Cicinas, Giulija, Stepas Januška, Egidijus Sipavičius, Vitalija Katunskytė, Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Rolandas Petrikis, Monika Linkytė, Vaida Genytė, Simonas Donskovas, Merūnas Vitulskis, Birutė Dambrauskaitė, Viktoras Malinauskas, Radžis ir kiti pretendentai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.

Dvyliktus metus rengiamas festivalis šiais metais turėjo ir kilnią misiją – 25 proc. už bilietus surinktų lėšų bus skirta vaikams gydyti skirtoms kamieninėmis ląstelėmis įsigyti.

Laimos Geležiūtės nuotr.
Laimos Geležiūtės nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai