Skyrybų atgarsiai: Johnny Deppas mėgaujasi aistringu romanu, o Vanessai Paradis teks 100 mln. svarų

Johnny Deppas ir Amber Heard / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-06-21 14:48
Šią savaitę apie savo skyrybas oficialiai pranešę aktorius Johnny Deppas ir atlikėja bei aktorė Vanessa Paradis toliau nesitraukia iš žiniasklaidos akiračio. Dabar visi po kaulelį narsto J.Deppo romaną su biseksualumo neslepiančia aktore Amber Heard ir skaičiuoja, kiek po skyrybų su „Karibų piratų“ žvaigžde gaus Vanessa.

Filmo „Romo dienoraštis“ aktoriai Johnny ir Amber, atrodo, ir toliau tęsia savo romaną. Šaltinių teigimu, aktorė A.Heard (26) dažnai apsilanko Naujajame Meksike, kur filmuojasi J.Deppas. Žurnalas „Globe“ teigia, kad aktorius netgi nupirko  žirgą mylimajai Amber, kad pora galėtų kartu jodinėti.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po 14 bendro gyvenimo metų išsiskyrę Johnny ir Vanessa kartu viešumoje nebesirodė jau seniai, tačiau tik šią savaitę patvirtino, jog gandai apie skyrybas yra tiesa. Pora augina du vaikus – dukrą Lily Rose (12) ir sūnų Jacką (10).

Vanessa, kuri niekada nebuvo ištekėjusi už J.Deppo, Dailymail.co.uk šaltinių teigimu, gali tapti daugiausiai iš skyrybų uždirbusia moterimi.

Teigiama, kad Johnny yra pasirengęs savo buvusiai mylimajai sumokėti 100 mln. svarų sterlingų (428 mln. litų), kad skyrybos kuo mažiau paveiktų vaikus ir pora išsiskirtų draugiškai.

„Karibų piratų“ žvaigždės turtas vertinamas daugiau kaip 200 mln. svarų sterlingų (856 mln. litų). Aktorių pora turi vilą bei apartamentus Los Andžele ir nuosavą salą Bahamuose. Europoje Johnny ir Vanessa gyvena Prancūzijos pietuose įsikūrusiame Plan de la Tour mieste, taip pat turi apartamentus Paryžiuje bei Venecijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai